Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac
Payroll
Tarczyński S.A.

Ujeździec Mały
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
MS Excel
ZUS
US
znaj. prawa pracy
znaj. ub. społecznych
znaj. podatku doch.
Mile widziane
SAP
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy zgodnie z polityką personalną.
  • Rozliczanie i nadzór nad ewidencją czasu pracy.
  • Sporządzanie dokumentacji kadrowej.
  • Prowadzenie i koordynowanie legalności pobytu pracowników cudzoziemców.
  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych.
  • Prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Zarządzanie benefitami.

Nasze wymagania:

  • Gotowość do pracy w naszym zakładzie w Ujeźdźcu Małym.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w firmie produkcyjnej).
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych.
  • Doświadczenie we współpracy z outsourcingiem.
  • Doświadczenie z zakresu naliczania wynagrodzeń, w tym również rozliczenia ZUS, US.
  • Dobra znajomość MS Excel.
  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i terminów.

Mile widziane:

  • Znajomość obsługi systemu SAP.

To oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem na rynku w swojej kategorii.
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon.
  • Bezpłatną prywatną opiekę Luxmed.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz kasy zapomogowo-pożyczkowej.
  • Bony i paczki świąteczne.
  • Bezpłatne bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski oraz inne wydarzenia.
  • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika).