• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
HR Service Operations Specialist
new
Payroll
HTH Recruitment

Warszawa
8 000 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
german
HR
umowaoprace
Opis stanowiska

Opis oferty pracy:

Lokalizacja: Warszawa- Mokotów

Model pracy: Hybrydowy

Poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko HR Service Operations Specialist with German. Pracodawca oferuje umowę o pracę oraz szeroki pakiet benefitów.

Obowiązki:

  • zarządzanie treścią i ustalanie standardów w projektowaniu witryn intranetowych, aby skutecznie komunikować się z pracownikami
  • opracowywanie i zarządzanie systemami i procesami
  • uzyskanie aktualnych informacji dotyczących najlepszych praktyk w branży i najnowszych technologii, tak aby poprawić praktyki wewnętrzne, obniżyć koszty operacyjne i zwiększyć wydajność operacyjną
  • bieżąca obsługa spraw pracowniczych np. w wyjaśnianiu zasad i procedur firmy, administrowaniu HR, zapytaniach dotyczących płac, wsparciu nawigacji systemu i nie tylko

Nasze wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka niemieckiego (w mowie i piśmie)
  • mile widziana znajomość systemu Workday
  • umiejętność pod presją czasu
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • wysoka dbałość o szczegóły
  • pozytywne i kreatywne podejście
8 000 - 10 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP