• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
(Junior) Receptionist
Office
Infemini Medi Home

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenie
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Administracja
recepcja
Opis stanowiska

Jeśli chcesz tworzyć z nami unikatowe miejsce dla kobiet na medycznej mapie Warszawy – dołącz do naszego wyjątkowego Zespołu!

Do prywatnej przychodni Infemini Medi Home poszukujemy zaangażowanej i energicznej osoby, która będzie odpowiadała za pierwszy kontakt z pacjentem przy stanowisku rejestratorskim, a także będzie dbała o wysokie standardy obsługi klientów w placówce.

Co jest dla nas kluczowe?

  • doświadczenie w pracy biurowej lub na podobnym stanowisku w branży medycznej/ beauty/ hotelarstwie
  • mile widziana znajomość programów do zarządzania placówką m.in. drWidget, Medidesk itp.
  •  umiejętność pracy w grupie i wysoko rozwinięta komunikacja interpersonalna
  • dobra organizacja pracy własnej – zdolność do pracy pod presją czasu
  • empatyczne i profesjonalne podejście do pacjenta
  •  znajomość języka angielskiego w stopniu ułatwiającym swobodny kontakt

Co oferujemy?

  • mowę zlecenie / o pracę w pełnym / niepełnym wymiarze czasu oraz atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia
  • atrakcyjny pakiet benefitów i możliwość korzystania ze szkoleń pracowniczych
  • pracę w dogodnym systemie zmianowym
  • świetnie skomunikowaną lokalizacji w zielonej części Starego Mokotowa
  • możliwość awansu w ramach rozwijających się struktur firmy

Nie możemy doczekać się Twojej aplikacji!