• Oferty

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Payroll Specialist
new
Payroll
Intec Eu Sp. Z o. o.

8 000 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
dobra organizacja pracy
HR
finanse
Mile widziane
doradztwo
Komunikatywność
Opis stanowiska

INTEC EU Sp. Z o.o. to międzynarodowa firma założona w 2018r, która opracowuje wysokiej jakości rozwiązania elektrowni słonecznych „pod klucz” z możliwością dostarczania najlepszych usług EPC i O&M dla klientów na całym świecie. Naszą misją jest generowanie odnawialnych, zrównoważonych i niedrogich rozwiązań w zakresie zielonej energii, aby zapewnić energię na świecie. Stawiamy na wysoce wykwalifikowany zespół, szczere partnerskie relacje i ciągły rozwój, tak aby poprzez wdrążanie najnowocześniejszych technologii i strategii, stać się najlepszymi wśród najlepszych. W związku z intensywnym wzrostem, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: Payroll Specialist

Za co będziesz odpowiadać:

  • samodzielna i kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców (prowadzenie akt osobowych, sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnianiem pracowników i zleceniobiorców oraz innych dokumentów z zakresu prawa pracy)
  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń w programie kadrowo-płacowym
  • Składanie deklaracji ZUS, PFRON, podatkowych, PPK
  • Tworzenie i nadzór planów urlopowych
  • Nadzór nad onboardingiem nowych pracowników
  • Obsługa świadczeń i programów pracowniczych
  • Sporządzanie raportów i statystyk na potrzeby spółki

Jakie umiejętności musisz posiadać:

  • Doświadczenia zawodowego min 1 rok
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Znajomość przepisów prawa pracy
  • Obsługa programu Płatnik
  • umiejętność korzystania z zasobów MS Office, znajomość systemów HR,
  • obsługa programu Optima, oddelegowanie pracowników – będą dodatkowymi atutami

W zamian gwarantujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalny i zgrany zespół, miłą atmosferę
  • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport,
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju

Nie zwlekaj! Aplikuj!

8 000 - 10 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP