Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Rekruter Inżynierów 🚀
new
Recruitment
Inzynierowie.com

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
badanie potrzeb
Angielski
negocjacje
rekrutacje
dobra organizacja pracy
headhunting
skuteczna komunikacja
sumienność
Opis stanowiska

Cześć!

Jesteśmy Inzynierowie.com – liderem rekrutacji inżynierskich w Polsce. Od 9 lat budujemy zespół specjalistów, którzy napędzają rozwój najbardziej innowacyjnych firm w kraju. Teraz szukamy kogoś wyjątkowego – kogoś, kto dołączy do nas i razem z nami stworzy najlepsze miejsce pracy dla inżynierów w Polsce!

Kim jesteśmy?

Dla naszych klientów – zapewniamy dostęp do najwyższej jakości inżynierów i menedżerów, wspierając ich w realizacji ambitnych projektów. Dla Ciebie – oferujemy przestrzeń do intensywnego rozwoju, realizacji Twojego potencjału i bycia częścią zgranego zespołu, który razem z Tobą będzie dążył do osiągania wybitnych sukcesów!

Stanowisko: Rekruter Inżynierów

To niepowtarzalna okazja, aby dołączyć do naszego zespołu i wziąć udział w tworzeniu przyszłości rekrutacji inżynierskich w Polsce!

Jeśli jesteś osobą:

  •  Wybitną – wyróżniasz się w swoim fachu i masz odwagę realizować ambitne cele.
  •  Szukającą miejsca, gdzie Twój talent zostanie w pełni wykorzystany, a sukces zawodowy stanie się rzeczywistością.
  •  Gotową budować zespół inżynierów, zatrudniając tylko najlepszych kandydatów.
  •  Chcącą mieć realny wpływ na sukces firmy, wspierając zarząd w budowaniu zdrowej kultury organizacyjnej.
  •  Która wierzy, że robiąc coś dobrze, można zmieniać świat na lepsze.

Co będziesz robić?

  • Rekrutować najlepszych specjalistów w Polsce
  • Namierzać i zapraszać topowe talenty inżynierskie, skalując nasz biznes do nowych wyżyn!
  • Samodzielnie prowadzić procesy rekrutacyjne od A do Z
  • Od identyfikacji potrzeb, przez selekcję, aż po ofertę pracy – wszystko w Twoich rękach!
  • Budować kulturę organizacyjną
  • Dbać o to, aby nasza firma była miejscem, gdzie ludzie czują się zmotywowani, doceniani i zintegrowani z naszymi wartościami: profesjonalizmem, transparentnością, innowacyjnością i długotrwałymi relacjami.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  •  Minimum 3-letniego doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla branż inżynierskiej, IT, produkcyjno-przemysłowej lub lotniczej.
  •  Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
  •  Talentu do pracy z ludźmi, doskonałych umiejętności komunikacyjnych i strategicznego myślenia.

Co oferujemy?

  • Pracę u lidera w branży inżynierskiej - rozwijaj się razem z nami, pracując z najlepszymi.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie – odpowiednio docenimy Twoje doświadczenie i umiejętności.
  • Elastyczną formę zatrudnienia – dostosowaną do Twoich potrzeb, z możliwością pracy hybrydowej.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy wierzą w to, co robią, i uwielbiają razem pracować. Każdego dnia rozwijamy się, tworząc nowe standardy w rekrutacjach inżynierskich. Dołącz do nas i wspólnie zbudujmy coś wyjątkowego!

#DołączDoZespołuInzynierowie.com

Jeśli czujesz, że to jest właśnie ta rola, na którą czekałeś – nie zwlekaj! Aplikuj już teraz i rozpocznij swoją największą zawodową przygodę razem z nami!

 Czekamy na Ciebie!