Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Młodszy/a Specjalista/ka ds. kadr i płac
Payroll
Klient JustJoin.IT

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Płace
Microsoft Office Excel
Kadry
Opis stanowiska

Cześć, jesteśmy młodym startupem technologicznym i szukamy osoby, która będzie chciała dołączyć do nas w roli Młodszego/ej Specjalisty/ki ds. kadr i płac. Jeśli lubisz pracować z ludźmi, masz oko do szczegółów i nie boisz się wyzwań – to może być rola dla Ciebie!

Czym będziesz się zajmować?

  • Tworzeniem umów, aneksów oraz rozwiązań dla naszych pracowników.
  • Dbanie o dokumentację pracowników medycznych (będziesz mistrzem/mistrzynią aktualizacji!).
  • Odpowiadaniem na pytania pracowników – staniesz się ich kadrowym guru!
  • Rozliczaniem dodatków do pensji i świadczeń pozapłacowych.
  • Prowadzeniem i aktualizacją dokumentacji pracowniczej (umowy o pracę i cywilnoprawne).
  • Uaktualnianiem danych w naszym systemie HRM.
  • Obsługą zgłoszeń do PPK.
  • Zarządzaniem platformą Multisport (tak, wszyscy kochamy tę kartę).
  • Pilnowaniem terminów badań lekarskich i szkoleń BHP.
  • Rozliczaniem nadgodzin.
  • Przygotowywaniem raportów i analiz (np. budżet na integracje czy szkolenia).
  • Współpracą z naszym zewnętrznym biurem rachunkowym w zakresie kadrowo-płacowym.

Kogo szukamy?

  • Masz minimum roczne doświadczenie w obszarze kadr i płac – to dla nas kluczowe.
  • Uwielbiasz liczby, analizujesz wszystko i zawsze wychwytujesz najmniejsze detale.
  • Excel to Twój przyjaciel (tabele przestawne nie stanowią dla Ciebie żadnej zagadki!).
  • Skrupulatność, dokładność i dotrzymywanie terminów to Twoje drugie imię.
  • Znasz prawo pracy i kodeks cywilny w kontekście umów cywilnoprawnych.
  • Adaptujesz się do zmian jak kameleon i świetnie czujesz się w szybkim tempie pracy.
  • Jesteś osobą proaktywną i zawsze szukasz sposobów na doskonalenie tego, co robisz.