• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
IT Rekruter
new
Recruitment
Klika Tech

IT Rekruter

Klika Tech
5 000 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
SOURCER
recruiter
researcher
Opis stanowiska

Poszukujemy Rekrutera, który dołączy do naszego 10 osobowego zespołu Rekrutacyjnego we Wrocławiu. Zajmujemy się rekrutacja specjalistów IT w obszarze IoT.

Będziesz odpowiedzialny/a za rekrutację typu E2E oraz za współpracę z zespołem rekrutacji, hiring managerami, developerami.

A co najważniejsze- będziesz mógł dzielić się swoimi pomysłami odnośnie usprawniania naszych procesów.

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAŁ/A:

  • Budowaniem bazy potencjalnych i pasywnych kandydatów poprzez różne kanały: social media, referale oraz direct search;
  • Prowadzenie kandydata przez cały proces rekrutacji;
  • Przeprowadzanie krótkich rozmów z kandydatami na początku procesu;
  • Organizowanie rozmów technicznych i prowadzenie części miękkiej,
  • Koordynowanie rozmowy z Project Managerem;
  • Budowanie biznesowych relacji z Hiring Managerami oraz innymi działami;

SZUKAMY OSOBY KTÓRA POSIADA:

  • Minimum rok doświadczenia w rekrutacji;
  • Znajomość rynku IT i najpopularniejszych technologii (zna różnice między Java a JavaScript);
  • Wiedzę z zakresu LinkedIN i boolian search;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Angielski na poziomie min. B2;

MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • Elastyczne godziny pracy;
  • Prywatna opiekę medyczną - LuxMed;
  • Multisport
  • Bonusy finansowe przy ważnych wydarzeniach życiowe;
  • Finansujemy lub współfinansujemy szkolenia, certyfikaty;
  • Konwersatoria z j. angielskiego.
5 000 - 9 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP