Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Kadr i finansów
Payroll
Lead Investments Sp. z o.o.

Poznań
8 000 - 9 600 PLNBrutto miesięcznie - UZ
8 000 - 9 600 PLNNetto miesięcznie - B2B
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
dobra organizacja pracy
MS Excel
odpowiedzialność
ksiegowość
Mile widziane
Podatki
rachunkowość
projekty unijne
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Poznań - Jeżyce, praca hybrydowa

Kim jesteśmy?

MyLead - globalna sieć afiliacyjna, nowoczesna firma z branży internetowej. Od 2014 roku zajmujemy się wsparciem w zdobywaniu nowych klientów dla firm, w tym dla największych marek w Polsce i na świecie. Pomaga nam w tym ponad milion zarejestrowanych użytkowników z całego świata. Brzmi interesująco? 🙂 Dołącz do MyLead!

Poszukujemy do naszego teamu Specjalistę ds. Kadr i finansów!

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Przygotowanie, tworzenie i archiwizacja dokumentów
  • Wykonywanie, nadzorowanie i koordynowanie kwestii finansowych oraz podatkowych
  • Utrzymywanie kontaktu z organami administracji publicznej
  • Zarządzanie dokumentacją kadrową pracowników
  • Nadzorowanie i obsługa rachunków bankowych oraz reprezentacja spółki w instytucjach finansowych
  • Nadzorowanie sporządzania uchwał ZZW, NZW i Zarządu
  • Kontrola sald i płatności z kontrahentami
  • Współpraca z biurem rachunkowym i kancelarią radcy prawnego

🔍 Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach z obszaru kadrowo-płacowego
  • Bardzo dobra znajomość programów Microsoft Excel
  • Praca w większości stacjonarna, szczególnie w pierwszym okresie.
  • Znajomość przepisów księgowych i kadrowych
  • Dobra znajomość rozliczeń walutowych, importu usług, WNT i WDT
  • Umiejętność samodzielnej pracy i pracy w zespole
  • Dokładność, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Wykształcenie kierunkowe (administracja, finanse, prawo itp.),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1).
  • Znajomość przepisów prawnych związanych z zajmowanym stanowiskiem i doświadczeniem zawodowym.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z systemami fakturownia, wfirma, trello
  • Doświadczenie w rozliczaniu projektów unijnych NCBR, PARP
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości na Cyprze.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie lub B2B na pełny etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności 8000-9600 netto PLN
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w ścieżce dopasowanej do Twoich kompetencji
  • Pracę w środowisku startupowym (nowe technologie, innowacyjne produkty i usługi)
  • pracę w innowacyjnej i stabilnej organizacji o płaskiej strukturze,
  • Dostęp do platformy WorkSmile, dzięki której możesz korzystać z karty Multisport czy LuxMed oraz lekcje języka angielskiego

Jeśli...

  • Nie chcesz być małym, nic nie znaczącym trybikiem w wielkiej, korporacyjnej maszynie,
  • Lubisz ten moment, kiedy Twoja praca jest doceniana,
  • Chcesz świętować wspólnie osiągnięte sukcesy,
  • Liczysz na rozwój i ważne jest dla Ciebie zdobywanie nowych umiejętności.

..to gwarantujemy Ci, że ta praca w MyLead jest dla Ciebie!

Podczas składania swojej aplikacji, prosimy zawrzeć w niej zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

8 000 - 9 600 PLN

Brutto miesięcznie - UZ

Netto miesięcznie - B2B