• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Asystent/Asystentka ds. HR
Recruitment
LeasingTeam Professional

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
HR
Hybrid
Office
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Konsultantów w realizacji procesów rekrutacyjnych;
  • Budowanie bazy Kandydatów;
  • Weryfikacja i selekcja CV;
  • Komunikacja telefoniczna/e-mailowa z Kandydatami;
  • Organizacja spotkań z Kandydatami oraz udział w rozmowach rekrutacyjnych.

Wymagania:

  • Absolwent lub student ostatnich lat studiów który jest zainteresowany rozwojem w obszarze HR;
  • Zaangażowanie w realizacje zadań, wysoka motywacja do osiągania postawionych celów;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Znajomość narzędzi MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Minimalna dostępność 25 h tygodniowo.

Oferujemy:

  • Dwumiesięczne bezpłatne praktyki w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Dla najlepszych- możliwość kontynuowania współpracy
  • Twórcza atmosfera pracy z ludźmi, którzy uwielbiają to, co robią;
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych dla ciekawych Klientów
  • Możliwość stałego podnoszenia kompetencji i poszerzania specjalistycznej wiedzy,
  • Na zakończenie praktyk referencje;
  • Lokalizacja: Warszawa