• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista ds.administracji personalnej
new
Payroll
LeasingTeam Professional

Kraków
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
SAP
HR
Hybrid
Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • Obsługa pracowników w bieżących sprawach z obszaru administracji personalnej
  • Aktualizacja danych w systemie SAP oraz TETA
  • Dbałość o poprawny obieg, terminowość i aktualność dokumentacji HR
  • Wdrażanie procesów, procedur i narzędzi HR
  • Wykonywanie przydzielonych czynności kadrowych,
  • Wprowadzanie, aktualizacja i analiza danych w systemie kadrowo-płacowym
  • Nadzorowanie obiegu dokumentacji personalnej
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy
  • Praktyczna znajomość narzędzi HR-owych
  • Znajomość SAP HR i/lub TETA
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz samodzielność w działaniu

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Praca w systemie hybrydowym
  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i umiejętność w międzynarodowym środowisku
  • Świadczenia: prywatna opieka medyczna, programy sportowe, świadczenia z funduszu socjalnego.