• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista ds. kadr i płac
Payroll
LeasingTeam Professional

7 000 - 7 600 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Hybrid
Payroll
HR
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Ewidencja danych kadrowych;
  • Zarządzanie wynagrodzeniami;
  • Przygotowywanie list płac;
  • Obliczanie obciążeń (składki ZUS, zaliczki PIT) związanych z wypłatą wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (w tym obciążeń z tytułu Funduszu Pracy i ZFSŚ);
  • Naliczanie wynagrodzeń chorobowych, urlopowych, ekwiwalentu za niewykorzystany urlop, odpraw.

Wymagania:

  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane w biurze rachunkowym);
  • Wiedza z zakresu zagadnień kadrowo- płacowych;
  • Mile widziany- język angielski;
  • Dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista;
  • Sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę albo B2B;
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
  • Praca na pełen etat, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16;
  • Możliwość pracy zdalnej przez kilka dni w ciągu miesiąca,
7 000 - 7 600 PLN

Brutto miesięcznie - UoP