• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista ds. kadr i płac
new
Payroll
LeasingTeam Professional

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Excel
Office
Enova
Opis stanowiska

Zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu pracy i rozporządzeniami wykonawczymi;
  • Przygotowywanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych, aneksów, porozumień, świadectwa racy,
  • Naliczanie wynagrodzeń, świadczeń, sporządzanie list płac, przygotowywanie przelewów;
  • rozliczanie i ewidencja czasu pracy;
  • Wystawianie skierowań na badania lekarskie oraz nadzór nad terminowością;
  • Nadzór nad terminowością szkoleń BHP pracowników;
  • Obsługiwanie programu kadrowo-płacowego Enova;
  • Sporządzanie deklaracji PIT,ZUS, PEFRON, GUS, PPK;
  • Udzielanie informacji pracownikom w zakresie zatrudnienia oraz naliczonego wynagrodzenia;
  • Sporządzanie kart wynagrodzeń;
  • Bieżąca archiwizacja dokumentacji pracowniczej.

Oczekiwania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w naliczaniu wynagrodzeń;
  • Język angielski- komunikatywny (pozwalający na pracę z dokumentacją)
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a w szczególności wiedza w zakresie naliczania wynagrodzeń ze stosunku pracy, podatków, zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym i zdrowotnym;
  • Samodzielność w działaniu i poczucie odpowiedzialności za powierzony obszar;
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków;
  • Bardzo dobra znajomość programu Płatnik
  • Znajomość programu Enova
  • Zaawansowana znajomość Pakietu MS Office, w szczególność MS Excel.

Oferta:

  • Świetną atmosferę pracy w dynamicznej, nowoczesnej firmie;
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę zakładające atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie w zależności od wyników i stopnia zaangażowania;
  • Pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy wielomilionowych projektach
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie.