• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista ds. Rekrutacji
Recruitment
LeasingTeam Professional

Katowice
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
HR
Hybrid
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne i kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych;
  • Analiza rynku, otoczenia, aktywności konkurencji oraz przygotowywanie rozwiązań w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klientów;
  • Prowadzenie działań komunikacyjnych z kandydatami (umawianie i przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych oraz przekazywanie informacji zwrotnej);
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami i klientami;
  • Dbałość o najwyższe standardy i jakość realizowanych procesów rekrutacyjnych;
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu i wsparcie w realizacji celów.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość źródeł pozyskiwania kandydatów, w tym znajomość portali społecznościowych,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność oraz umiejętność utrzymywania stałych relacji z klientami,
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność podejmowania decyzji.
  • Atut: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( dodatkowo system premiowy)
  • Elastyczne formy zatrudnienia;
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie)
  • Twórcza atmosfera pracy z ludźmi, którzy uwielbiają to, co robią;
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych dla ciekawych Klientów;
  • Możliwość stałego podnoszenia kompetencji / poszerzania specjalistycznej wiedzy.