• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista ds. Wynagrodzeń
new
Payroll
LeasingTeam Professional

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Gross2Net
SAP
HR
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Kontrola oraz weryfikacja składników na liście płac: bonusów, nagród rzeczowych, bonów ZFŚS, komorników, zwolnień lekarskich, dodatków funkcyjnych, dopłat do minimalnego wynagrodzenia, wstrzymania wynagrodzeń, składników nietypowych, wyliczenie GROSS2NET, ekwiwalentów urlopowych, benefitów pozapłacowych
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach dla Pracowników
  • Odpowiadanie na zapytania Pracowników w zakresie płac
  • Ścisła współpraca z Działem Kadr i Finansów oraz z dostawcą usług kadrowo-płacowych

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym naliczaniu listy płac
  • Umiejętność samodzielnego wyliczania wynagrodzeń Gross2Net
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość programu SAP - mile widziana
  • Dokładność, rzetelność, zdolności analityczne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - cały etat
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową
  • Dofinansowanie do wakacji, bony świąteczne
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dynamiczną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Fajny, przyjazny zespół współpracowników
  • Pracę w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji (Marynarska Business Park)