• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Technical Recruiter
Recruitment
Lionbridge Poland

Warszawa
6 000 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
recruiter
IT
Opis stanowiska

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem spółki Lionbridge w Polsce, rozbudowujemy nasz wewnętrzny Zespół Rekrutacji!

W chwili obecnej poszukujemy osób, które chciałyby kontynuować swój rozwój zawodowy w obszarze rekrutacji IT. Chętnie poznamy kandydatów o różnym poziomie doświadczenia – jeśli w rekrutacji czujesz się jak ryba w wodzie, aplikuj do nas!

Dołączając do Lionbridge staniesz się członkiem Zespołu, który zapewni Ci wdrożenie w pierwszym okresie pracy, a także umożliwi dużą samodzielność i szansę realnego wpływu na prowadzone przez Ciebie procesy rekrutacji.

Dodatkowo:

  • Będziesz prowadzić procesy rekrutacyjne z różnych obszarów IT (Software Development, QA, IT Support, AI etc.);
  • Damy Ci szansę realnego rozwoju kompetencji poprzez możliwość prowadzenia dodatkowych inicjatyw na poziomie lokalnym i globalnym oraz współpracę z oddziałami Lionbridge w innych krajach;
  • Zapewnimy Ci otwartość na proponowanie własnych rozwiązań i branie odpowiedzialności za ich wdrożenie;
  • Dołączysz do globalnego programu szkoleń wewnętrznych dedykowanego rekruterom Lionbridge;
  • Damy Ci możliwość wykonywania zadań w ramach home office;
  • Będziesz mieć możliwość codziennego wykorzystania języka angielskiego w pracy;
  • Napotkasz przyjazną i nieformalną atmosferę pracy, a zarazem dynamiczne środowisko, w którym nie sposób się nudzić;
  • Otrzymasz umowę o pracę oraz pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku, tzw. „wczasy pod gruszą”, dodatkowy wolny dzień z okazji urodzin, dostęp do platformy szkoleniowej, dostęp do platformy well-being).

Na stanowisku Technical Recruitera będziesz odpowiadać za:

  • Kompleksowy proces rekrutacji kandydatów na stanowiska wszystkich szczebli;
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów na stanowiska z branży IT;
  • Budowanie i rozwijanie pozytywnych relacji z kandydatami na każdym etapie procesu rekrutacyjnego;
  • Budowę długofalowych relacji biznesowych z naszymi klientami wewnętrznymi zarówno w ramach struktur polskiego oddziału jak i spółek Lionbridge na świecie;
  • Aktywny udział w kształtowaniu świadomości marki Lionbridge jako pracodawcy na rynku;
  • Współtworzenie strategii employer brandingowej w tym współudział w tworzeniu kampanii wizerunkowych;
  • Śledzenie trendów rynkowych w zakresie rekrutacji i proponowanie innowacyjnych rozwiązań i usprawnień;
  • Rozwijanie bazy narzędzi rekrutacyjnych oraz identyfikację nowych źródeł pozyskiwania kandydatów.

  • Posiadasz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych end-to-end, w tym minimum roczne doświadczenie w rekrutacjach IT;
  • Interesujesz się światem nowych technologii;
  • Potrafisz budować pozytywne relacje z kandydatami oraz dbać o ich doświadczenia i potrzeby na każdym etapie procesu rekrutacji;
  • Znasz rynek IT i wiesz, jakie metody i narzędzia są najskuteczniejsze, aby pozyskać kandydata;
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim;
  • Posiadasz wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i umiejętność budowania partnerskich relacji biznesowych;
  • Cechuje Cię kreatywne myślenie i umiejętność poszukiwania niestandardowych rozwiązań;
  • Posiadasz bardzo dobrą organizację pracy, inicjatywę i samodzielność w działaniu;
  • Masz już pierwsze doświadczenia z globalnymi rozwiązaniami ATS (np. Taleo, SuccessFactors, Workday)- będzie to dla nas atutem.
6 000 - 9 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP