• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Stażysta/-ka w Zespole Rekrutacji
Recruitment
ManpowerGroup

Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
rekruter
internship
stażHR
Opis stanowiska

ManpowerGroup to firma doradztwa personalnego, dostarczająca Innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy na całym świecie z ponad 70-letnią historią. Jedną z naszych wartości są Ludzie. Sukces naszej firmy zawdzięczamy Pracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie codziennie umacniają naszą pozycję lidera. To dzięki nim ManpowerGroup w Polsce rozwija się tak prężnie. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, zaangażowaną, lubisz wyzwania i cenisz zgrany zespół – Twoje miejsce jest wśród nas.

Miejsce pracy: Gliwice

Szukamy energicznych i utalentowanych osób, które chciałyby zdobyć pierwsze doświadczenie w branży rekrutacyjnej i rozwijać się z nami w perspektywie długoterminowej.

Zaaplikuj i dołącz do zespołu Manpower w Gliwicach!

Staż trwa 3 miesiące i zaczyna się na przełomie lipca/sierpnia. Staż jest płatny a po jego zakończeniu jesteśmy otwarci na dalszą współpracę jeśli Ci się u nas spodoba !

Miejscem pracy będzie biuro Manpower w Gliwicach.

Jakie będą Twoje obowiązki na stażu?

  • Będziesz współpracować z rekruterem - wyszukiwać kandydatów zgodnie z wymaganiami. Jak? Wszystko Ci pokażemy!
  • Będziesz też przysłuchiwać się rozmowom rekrutacyjnym prowadzonym przez rekruterów, a kiedy poczujesz się na siłach - sam/a poprowadzisz rozmowy z kandydatami
  • Poznasz techniki prowadzenia rozmów i rekrutacyjne sekrety, tak żeby dobrze oceniać predyspozycje kandydatów - chętnie pokażemy Ci jak to działa
  • Będziesz uczestniczyć w spotkaniach zespołu, na których rozmawiamy o rynku rekrutacyjnym, prowadzonych projektach, o naszych sukcesach i codziennych wyzwaniach. Chcemy żebyś od samego początku był/a obecna w zespołowych aktywnościach i poznał/a naszą siłę współpracy
  • Nauczysz się jak zarządzać projektem rekrutacyjnym, jak organizować swoją pracę i przygotujesz się do samodzielnego wykonywania roli, po zakończeniu stażu, w zespole w którym się uczysz.

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Chcemy żebyś interesował/a się branżą rekrutacyjną i zagadnieniami z zakresu HR
  • Dyspozycyjność do współpracy min 30h tygodniowo i gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze po zakończonym 3 miesięcznym stażu
  • Znajomość języka ukraińskiego będzie mile widziana
  • Wysoka motywacja z Twojej strony by zdobywać doświadczenie w branży rekrutacyjnej
  • Orientacja na wzywania i kreatywność.

Co Ty zyskasz dołączając do nas na staż?

  • Zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe i know-how z różnych specjalizacji u światowego lidera innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy
  • Każdego dnia będziesz miał/a wsparcie mentora w rozwoju Twoich umiejętności
  • Dostaniesz wynagrodzenie za swoją pracę
  • Nauczysz się jak skutecznie wyszukiwać kandydatów do pracy
  • Nauczysz się profesjonalnej rekrutacji i zdobędziesz pierwsze doświadczenia biznesowe
  • Dołączysz do super Teamu energicznych i otwartych ludzi
  • Ukończony staż może być dla Ciebie szansą na dołączenie do nas na stałe - jeśli wykonywane zadania Ci się spodobają, a Twoje kompetencje po odbytym stażu na to pozwolą chętnie zaprosimy Cię do stałej współpracy
  • Stworzysz i rozbudujesz swoją sieć kontaktów zawodowych
  • Będziesz miał/a możliwość korzystania z Karty Multisport!