Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Account Coordinator
Recruitment
MAOBI GROUP Sp. z o.o.

Warszawa
6 500 - 9 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Priorytetyzacja
dobra organizacja pracy
Język niemiecki
multitasking
odpowiedzialność
Praca w grupie
Mile widziane
język angielski
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Kontakt z pracownikami tymczasowymi, zarządzanie ich czasem pracy i układanie grafików.
  • Wpływ na zespołową realizacje projektów rekrutacyjnych z obszaru transportu.
  • Zarządzanie bazą pracowników tymczasowych oraz aspektami ich codziennej pracy na terenie Niemiec takimi jak: urlopy, zakwaterowanie, zwolnienia lekarskie.
  • Współpraca w teamie z Account Managerem w zakresie aktualnych potrzeb rekrutacyjnych.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz bieżący kontakt z pracownikami.

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (min. B1) – warunek KONIECZNY
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z pracownikami.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • Wyksztalcenie w kierunku logistyka, zarzadzanie, produkcja lub pokrewne.
  • Znajomość jednej z branż: Transport / Logistyka.
  • Znajomość narzędzi do zarządzania procesem rekrutacji.
  • Doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współprace b2b
  • stałe wynagrodzenie plus prowizja
  • praca hybrydowa (2 dni na miesiąc)
  • atrakcyjny system benefitów (karta lunchowa, opieka medyczna ze stomatologią)
  • dofinansowanie do nauki języka niemieckiego 50%
  • program rekomendacji pracowników
  • elastyczny czas pracy
  • profesjonalny onboarding przygotowujący w pełni do roli

6 500 - 9 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP