• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Rekruter IT
new
Recruitment
PERK Sp. z o. o.

Rekruter IT

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
rekrutacja
IT
szkolenia
Opis stanowiska

Opis firmy:

PERK Sp. z o. o. jest przedsiębiorstwem organizującym kursy stacjonarne i online z zakresu IT (głównie z cyberbezpieczeństwo), biznesu i edukacji, wdrażając nowe technologie i metody kształcenia na rynku szkoleniowym. Pośród naszych kluczowych klientów znajduje się wiele instytucji państwowych i jednostek rządowych - agencje wojskowe, policja oraz uniwersytety. Ceniąc międzynarodową współpracę, współpracujemy z wieloma zagranicznymi specjalistami.

Zakres obowiązków:

  • Rekrutacja end-to-end specjalistów do prowadzenia kursów stacjonarnych oraz online z tematyki IT (głównie cyberbezpieczeństwo), ale także z biznesu i edukacji
  • Rekrutacja pracowników full-time do zespołu
  • Prowadzenie bazy kandydatów
  • Wsparcie rozwojowych i strategicznych działań HR
  • Udział w projektach rozwijających organizację
  • Współpraca z członkami zespołu
  • Wykonywanie innych czynności niezbędnych do poprawnej realizacji zadań w miarę rozwoju stanowiska

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku rekrutera
  • Znajomość lub zainteresowanie rynkiem IT
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, psychologia, socjologia, ekonomia lub pochodne)
  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego
  • Motywacja, determinacja i zorientowanie na realizację założonych celów
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i interpersonalne
  • Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów z obszaru IT
  • Mile widziana znajomość narzędzi LinkedIn i Google Sheets

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie stałe + premie miesięczne i kwartalne
  • Pracę w ścisłym centrum Warszawy
  • Grupowe zajęcia z języka angielskiego, a także indywidualne spotkania z native speakerem
  • Pracę częściowo w języku angielskim, dzięki której utrzymasz biegłość języka
  • Dostęp do naszych szkoleń i kursów
  • Niespotykaną atmosferę pracy w kreatywnym, młodym zespole :)
  • Szansę nauki zagadnień z obszaru IT poprzez opiekę mentora, kursy i spotkania branżowe