• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista ds. Rekrutacji i Sprzedaży
Recruitment
Power Media

Power Media
Wrocław
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
businessdelivery
Sprzedaz
rekrutacja
Opis stanowiska

Dołącz do Power Media! Szukamy Specjalisty ds. rekrutacji IT i Business Delivery

Kim jesteśmy i co robimy: Tworzymy kilkunastoosobowy, pozytywnie nakręcony, ambitny zespół zorientowany na działania w obszarze rekrutacji IT. Uwielbiamy też pozyskiwać nowych klientów i nowe projekty rekrutacyjne

Wspieramy firmy w rekrutacjach najlepszych specjalistów IT. Jesteśmy częścią spółki informatycznej IFIRMA SA, która realizuje projekty z zakresu tworzenia oprogramowania, rekrutacji i outsourcingu IT oraz prowadzi serwis księgowy ifirma.pl.

Obowiązki Specjalisty:

  • realizacja projektów rekrutacyjnych (END-TO-END) na stanowiska IT,
  • aktywne poszukiwanie kandydatów na rynku pracy,
  • wstępna selekcja kandydatów i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych,
  • pozyskiwanie nowych klientów, projektów rekrutacyjnych (Business Delivery)
  • budowanie długofalowych relacji z kandydatami i klientami
  • koordynacja działań biznesowych: umawianie spotkań, przygotowanie ofert handlowych, udział w konkursach, przetargach, procesowanie umów handlowych

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w rekrutacji specjalistów IT, znajomość metod i źródeł aktywnego pozyskania kandydatów lub/i doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze Business Delivery
  • proaktywna postawa i przedsiębiorcze nastawienie do realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność docierania do odpowiednich i decyzyjnych osób oraz budowanie relacji biznesowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • otwartość i gotowość do pracy zespołowej

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie + system premiowy
  • umowa o pracę lub B2B
  • elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • realną możliwość rozwoju
  • świetną atmosferę pracy, brak dress code’u
  • energiczny i otwarty zespół
  • owoce, napoje, kawę, herbatę – pod dostatkiem
  • długofalową współpracę
  • kartę Multisport
  • dofinansowanie do opieki medycznej
  • parking, rowerownię
  • imprezy integracyjne.