Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. HR
new
HR
Primabiotic

Primabiotic
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
HR
eRecruiter
Organizowanie szkoleń
prowadzenie rekrutacji
skuteczna komunikacja
Mile widziane
znajomość prawa pracy
employer branding
Prawo pracy
Opis stanowiska

Szukamy osoby na stanowisko Specjalisty ds. HR, która jest gotowa na ciekawe wyzwania i doskonalenie swoich kompetencji oraz chce mieć wpływ na rozwijanie obszaru HR w PRIMABIOTIC!

Twoje zadania:

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska z obszaru e - commerce, logistyki, sprzedaży
  • Redagowanie ogłoszeń oraz selekcja aplikacji
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Ścisła współpraca z managerami w zakresie Employer Brandingu, Onboardingu, dokumentacji pracowniczej
  • Wsparcie kadry managerskiej w obszarach szkolenia i rozwoju
  • Koordynacja projektów szkoleniowych
  • Wspieranie w prowadzenie komunikacji wewnętrznej
  • Dbanie oraz inicjowanie przedsięwzięć wspierających kulturę wewnątrz organizacji
  • Wspieranie Managera HR w zakresie bieżących projektów

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze HR
  • Co najmniej roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na różne szczeble stanowisk (mile widziane doświadczenie w branży e-commerce)
  • Doświadczenie w projektach z obszarów: employer branding, candidate experience, employee experience
  • Mile widziana znajomość prawa pracy
  • Kreatywność i otwartość na tworzenie i wdrażanie usprawnień
  • Znajomość metod, narzędzi rekrutacji i procesów HR
  • Znajomość narzędzi Ms Office, eRecruiter
  • Bardzo dobra komunikacja i umiejętność budowania relacji interpersonalnych
  • Chęci do nauki i dalszego rozwoju
  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność

To oferujemy:

  • Zgrany i doświadczony team, który nie tylko będzie Cię wspierał, lecz także chętnie nauczy się czegoś nowego od Ciebie
  • Pakiet benefitów: welcome pack dla nowego pracownika, opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, zniżki pracownicze na nasze produkty

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Zapoznajemy się z Twoim CV 📜
  • I spotkanie (online) 💻
  • Jeśli zaiskrzy ✨ II spotkanie
  • Decyzja o zatrudnieniu i oferta! 🤝 lub informacja zwrotna

Dołącz do nas i przekonaj się, jak się u nas pracuje.

Na pierwszym miejscu TY!

PRIMABIOTIC