• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Recruiter IT
Recruitment
Professionals Group

5 000 - 8 000 PLNNetto miesięcznie - Dowolna
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
IT
rekruter
Opis stanowiska

Szukamy kilku osób do rozwijającego się zespołu rekrutacyjnego Professionals Group Recruitment!

Jesteśmy otwarci na kandydatów z minimum rocznym doświadczeniem w rekrutacji IT 🚀 A jeśli masz już dłuższe doświadczenie, jesteś midem, seniorem lub chcesz się rozwijać w kierunku team leadera, to również może być oferta dla Ciebie 🎯

Używamy najnowocześniejszych narzędzi, w tym świetnego ATS i programów z obszaru AI wspomagających wyszukiwanie Kandydatów. Współpracujemy z firmami, które cenią sobie wysoką jakość działania i profesjonalne standardy współpracy.

ZADANIA:

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych w obszarze IT i/lub z obszaru Finance, Shared Services
  • Aktywne poszukiwanie oraz identyfikowanie Kandydatów odpowiadających wymaganiom projektu
  • Nawiązywanie dobrych relacji z Kandydatami i prowadzenie z nimi interview
  • Prowadzenie Kandydatów w procesach rekrutacyjnych
  • Składanie ofert pracy Kandydatom w imieniu Klienta oraz negocjowanie warunków zatrudnienia
  • Praca z zaangażowaniem, w dobrej atmosferze
  • Nawiązywanie i budowanie relacji biznesowych z Klientami (dla zainteresowanych tym obszarem)

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT,
  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • Wiedza i zainteresowanie obszarem rekrutacji/HR/IT,
  • Duży zasób pozytywnej energii,
  • Szybkość i sprawność w działaniu,
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.

OFERUJEMY:

  • Szkolenia z obszaru IT oraz z obszaru rekrutacji (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Wymianę doświadczeń w obszarze najlepszych praktyk rekrutacyjnych
  • Pracę na najnowszym sprzęcie (MacBook) i z nowoczesną bazą danych
  • Pracę z zaawansowanymi narzędziami rekrutacyjnymi
  • Rynkowe wynagrodzenie i przejrzysty system premiowy
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Pracę w pełni zdalną lub hybrydową, elastyczne podejście do Home Office
  • Pracę w młodej, prężnie rozwijającej się organizacji
5 000 - 8 000 PLN

Netto miesięcznie - Dowolna