• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Młodszy/a Specjalista/tka ds. Płac
new
Payroll
Provident Polska

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
MS Excel
Opis stanowiska

Building a better world through financial inclusion.

Twój zakres obowiązków:

  • Administrowanie dokumentacją kadrowo-płacową i innymi dokumentami związanymi z obsługą płacową osób współpracujących w ramach umów cywilnoprawnych (umów o charakterze umowy zlecenia);
  • Przygotowywanie materiałów i danych koniecznych do sporządzania listy płac zleceniobiorców;
  • Rozliczanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
  • Sprawowanie kontroli nad prawidłowym naliczeniem wynagrodzeń zleceniobiorców zgodnie z zaleceniami Działu Audytu Wewnętrznego;
  • Monitorowanie poprawności ubezpieczeń społecznych osób na umowach cywilno-prawnych;
  • Wystawianie zaświadczeń o osiągniętych przychodach zleceniobiorcom i instytucjom zewnętrznym;
  • Obsługa komputerowej bazy danych, wprowadzanie i aktualizowanie danych zleceniobiorców w zakresie ubezpieczeń ZUS, ze szczególną dbałością o ich poprawność i aktualność;
  • Odpowiadanie na zapytania osób na umowach cywilnoprawnych w obszarze płac.

Nasze wymagania:

  • Min. rok doświadczenia w pracy w obszarze płacowym;
  • Praktyczna znajomość przepisów Ustawy o Ubezpieczeniach Społecznych, Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK), Ustawy o podatku dochodowym, Ustawy o świadczeniach pieniężnych z Ubezpieczenia Społecznego, (w tym ostatnich zmian ustawowych);
  • Praktyczna znajomość dokumentów ubezpieczeniowych oraz zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym, w tym zbiegów ubezpieczeń;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office, w szczególności Excel;
  • Samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność;
  • Zaangażowanie oraz efektywność w działaniu, umiejętność wyznaczania i wytrwałość w dążeniu do założonych celów;
  • Umiejętność planowania oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, administracja).

Mile widziane

  • Znajomość obsługi programu kadrowo-płacowego TETA oraz Płatnika.

Możesz liczyć na:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Pracę hybrydową, w nowoczesnym biurze w Warszawie w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Dw. Gdański (wymagane pojawianie się w biurze);
  • Pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji,
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych,
  • Platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo-grywalizacyjną,
  • Dodatkowe dni płatnego urlopu.