• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Junior HR Specialist
new
HR
QLOC

QLOC
Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
HR
games
gamedev
Opis stanowiska

Poszukujesz stabilnego i przyjaznego środowiska pracy? Chcesz dołączyć do dobrze rozwiniętej i sprawnie działającej firmy, w której twoje obowiązki są jasno określone? Cenisz sobie równowagę między życiem zawodowym a prywatnym? Sprawdź, jak się u nas pracuje!

QLOC oferuje usługi najwyższej klasy dla największych graczy w branży gier wideo: EA, Capcom, Warner Bros., CD PROJEKT RED, Activision i BANDAI NAMCO Entertainment oraz wielu innych. Nasz szeroki zakres usług obejmuje produkcję, testowanie i lokalizację. Pracujemy nad wszystkimi rodzajami gier i najnowocześniejszymi technologiami, w tym nad wysoce wyspecjalizowanymi silnikami, takimi jak Unreal Engine, Frostbite czy REDengine. Pomagaliśmy ulepszać i przenosić Devil May Cry, Dark Souls Remastered, Mortal Kombat, Cyberpunk 2077 (i wiele innych) na nowe platformy, czerpiąc z tego ogromną radość i dzieląc pasję z graczami na całym świecie..

JUNIOR HR SPECIALIST

Miejsce pracy: Warszawa, Ul. Krakowiaków 36.

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie bieżących, pełnych procesów rekrutacyjnych.
  • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów obcojęzycznych, specjalistów IT oraz QA.
  • Działania onboardingowe i offboardingowe.
  • Udział w działaniach employer brandingowych, takich jak np. udział w targach pracy lub eventach branżowych.
  • Wykonywanie bieżących zadań administracyjno-biurowych działu HR.

Wymagania:

  • Minimum półroczne doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej lub wewnętrznym dziale HR.
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i łatwość nawiązywania oraz utrzymywania kontaktów.
  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie (najchętniej C1/C2), w mowie i w piśmie, znajomość języka polskiego na poziomie C2.
  • Duża samodzielność i odpowiedzialność w działaniu.
  • Inicjatywa i proaktywna postawa.
  • Mile widziane doświadczenie w branży gier lub IT.
  • Mile widziana praktyczna znajomość zagadnień z obszaru tzw. „twardego” i „miękkiego” HR
  • Znajomość pakietu Microsoft 365.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu, możliwość pracy zdalnej.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
  • Stabilne zatrudnienie w wewnętrznym HR.
  • Pełne wdrożenie stanowiskowe i wsparcie mentoringowe.
  • Możliwość rozwoju osobistego, poznania różnorodnych metod i narzędzi rekrutacyjnych.
  • Współfinansowanie pakietu Multisport z dostępem do najlepszych obiektów sportowych, po okresie próbnym.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Enel-Med, po okresie próbnym.
  • Darmowe wsparcie psychologiczne zewnętrznych specjalistów.
  • Lekcje języka angielskiego lub japońskiego.
  • Smaczną kawę, świeże soki i owoce, fotel do masażu w biurze w Warszawie

Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym znajduje się pod adresem: https://q-loc.com/privacy-policy/personal-data-processing/