Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

SAP Success Factors Key User (HR department, m/w/x*)
new
Inne
Raben Management Services

Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
SAP Success Factors
HR
Opis stanowiska
  • Masz DRIVE do testowania scenariuszy w SAP Success Factors?
  • Jesteś graczem zespołowym i lubisz wspierać użytkowników systemów SAP?
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne?

Jeżeli tak - dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, ze szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy projekt będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę! Razem wiele zdziałamy!

  • Zapewnienie stałego wsparcia i ulepszeń dla użytkowników końcowych Success Factors
  • Identyfikacja obszarów wymagających poprawy w istniejących procesach HR
  • Udzielanie porad dotyczących najlepszych praktyk i pytań technicznych zespołom HR
  • Prowadzenie warsztatów i szkoleń dla użytkowników końcowych
  • Udział w testowaniu systemu i współpraca z administratorami lub konsultantami SAP w celu ulepszenia systemu
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z użytkownikami,
  • Współpraca z innymi zespołami w zakresie realizowanych projektów firmy

Wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą modułu SAP Success Factors (PMGM,SD,LMS)
  • Atutem będzie doświadczenie w roli Key User SAP Success Factors (np. jako konsultant lub architekt)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - B2
  • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • Mile widziana znajomość specyfiki procesów HR w organizacjach
  • Umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Umiejętność modelowania procesów,
  • Dobre zdolności komunikacyjne, nastawienie na współpracę, dobre zdolności analityczne, umiejętności rozwiązywania problemów i komunikacji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym) w dziale HR Grupy Raben zlokalizowanym w Robakowie k/Poznania
  • Zadania ukierunkowane na wsparcie i pomoc użytkownikom końcowym Success Factors
  • Kontakt z j. angielskim (praca w międzynarodowym środowisku)
  • Możliwość realizacji zadań w trybie hybrydowym oraz elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (do godziny 9.00)
  • Wynagrodzenie podstawowe (negocjowane okresowo) oraz bonus roczny uzależniony od poziomu realizacji zleconych zadań
  • Rozwój w wybranym kierunku specjalizacji w ramach Grupy Raben dzięki m.in. ścieżkom rozwoju, szkoleniom oraz awansom i promocji między działowej
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego (nauka za pośrednictwem platformy eTutor)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie na życie dla pracowników i ich rodzin, promocje związane z turystyką i sportem na platformie MyBenefit, zniżki na zakup paliwa na wybranych stacjach benzynowych)
  • Wysoką kulturę organizacyjną: możliwość uczestnictwa w akcjach charytatywnych, cykliczne imprezy i eventy firmowe, okresowe konkursy dla pracowników i wiele innych.

Mamy DRIVE do rozwoju!

I dlatego jako Raben Management Services sp. z o.o. wypracowujemy optymalne i nowoczesne rozwiązania wspierające wszystkie spółki Grupy Raben. Jesteśmy po to, aby rozwijać i doskonalić nasz biznes. Tworzymy zgrany zespół złożony z najlepszych ekspertów wielu specjalizacji. Są wśród nas mistrzowie logistyki, pasjonaci transportu, cyfrowi magicy w dziale IT, specjaliści do spraw finansów, eksperci w zakresie audytu wewnętrznego, prawnicy, specjaliści do spraw bezpieczeństwa informacji, łowcy talentów w dziale HR i wirtuozi sprzedaży.

A czego u nas nie ma? Nudy! Każdy dzień to dla nas nowa przygoda i możliwości.

Dla Ciebie też? Fantastycznie! W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!