Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Manager Zarządzający (usługi HR)
HR
SALES HR

SALES HR
Elbląg
13 500 - 14 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
HR
język angielski
Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma działająca w obszarze usług HR

Zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie operacyjne firmą w tym : kontrola nad finansami, wdrażanie nowych osób, współpraca z urzędami, działem prawnym, działem IT
  • nadzór nad zespołem rekruterów i specjalistów ds. HR, motywowanie oraz rozwój zespołu
  • zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami oraz nawiązywanie nowych partnerstw biznesowych
  • analiza rynku oraz dostosowywanie oferty firmy do bieżących potrzeb i trendów

Poszukiwane kompetencje

  • doświadczenie w zarządzaniu firmą (finanse, administracja, obsługa klienta etc) min 3 lata
  • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • doskonałe zdolności komunikacyjne oraz negocjacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • współpraca bezpośrednio z właścicielami

Oferujemy

  • umowa o pracę lub współpraca b2b, podstawa 14 000 PLN brutto
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • pełne wdrożenie przez właścicieli
  • dużą samodzielność
  • pracę w kameralnej atmosferze w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

13 500 - 14 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP