• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
IT Talent Acquisition Specialist
new
Recruitment
Scale Up

Scale Up
5 800 - 9 500 PLNNetto miesięcznie - B2B
4 800 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
rekrutacjaIT
ITrecruitment
IT
Opis stanowiska

✨ Cześć! Scale Up nieustannie rozwija się w błyskawicznym tempie i w związku z tym szukamy kolejnej osoby, która będzie miała realny wpływ na rozwiązania, które oferujemy :) Nie jesteśmy standardową agencją - naszym głównym celem jest stworzenie idealnego miejsca pracy dla rekruterów: przed przystąpieniem do rekrutacji nasi klienci dzielą się z nami szczegółowymi informacjami dotyczącymi projektu, po to byś mógł_a skutecznie rekrutować. Nie zarządzamy poprzez nierealne liczby - mamy świadomość, że każda rekrutacja jest inna. Oprócz rekrutacji chcemy, żebyś również rozwijał_a się w innych dziedzinach związanych z HR. Możesz również liczyć na rozwój i cykliczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. To, co również nas wyróżnia to obecność osoby technicznej - Jaśka, który przeprowadza nam szkolenia techniczne, dzięki którym możemy jeszcze lepiej zrozumieć profile poszukiwanych osób.

Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która działa tak dobrze jak wewnętrzny dział HR, a Ty dzięki współpracy z nami będziesz miał_a okazję pracować i obserwować różne organizacje - mniejsze, większe, rozwijające się oraz te, które mają już ustrukturyzowane wszystkie procesy. Zdecydowanie nie ma nudy! :)

To właśnie Ciebie szukamy, jeśli:

Masz doświadczenie na stanowisku Sourcera/ Rekrutera,

Znasz różne narzędzia i techniki, za pomocą których można wyszukiwać i pozyskiwać pasywnych kandydatów,

Lubisz ludzi i rozmowę z nimi; nie boisz się chwycić za słuchawkę i zadzwonić do kandydata, żeby zdobyć potrzebne informacje (krótko mówiąc jesteś tą osobą, która zamawia pizzę na imprezie),

Interesuje Cię świat IT,

Jesteś proaktywny_a, innowacyjny_a oraz samodzielny_a,

Jesteś otwarty_a na współpracę z klientami wewnętrznymi, czyli zespołami technicznymi i nietechnicznymi,

Aktywnie budujesz swoją markę w sieci,

Nie boisz się komunikować w języku angielskim,

Potrafisz odnaleźć się w zmieniającym się środowisku - w startupach już tak jest, że jedyna stała to zmienna,

Wiesz, że feedback to podstawa,

Masz głowę pełną różnych pomysłów, które z ogromną chęcią wspólnie zrealizujemy!

Czym będziesz się zajmować?

Prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych,

Pozyskiwanie nowych kandydatów,

Budowaniem i utrzymywaniem długofalowej relacji z kandydatami i klientami,

Doskonalenie i optymalizacja procesów rekrutacyjnych,

Przekazywanie feedbacków, dbanie o candidate experience,

Projektowanie strategii HRowych dla naszych klientów,

✨ Wsparcie innych osób z zespołu.

Co oferujemy:

Możliwość pracy z pięknego loftowego biura w odnowionej kamienicy w świetnie usytuowanej lokalizacji we Wrocławiu (ul. Przestrzenna) - pracujemy w trybie hybrydowym, środa jest naszym dniem z biura, a nasze core hours to 9-15,

Możliwość dołączenia do różnych grup projektowych, które zajmują się m.in. Employer Brandingiem, marketingiem, szkoleniami wewnętrznymi i onboardingiem,

Dostęp do narzędzi takich jak: LinkedIn Recruiter, TRAFFIT ATS, Canva Pro, Google Workspace, Trello, Slack,

Świetnie rozplanowany onboarding, który pozwoli Ci szybko wdrożyć się i zrozumieć naszą metodologię pracy oraz wzmocnić swoje umiejętności w obszarze rekrutacji IT, możesz również liczyć na opiekę buddy'ego i całego zespołu,

Przejrzyste ścieżki kariery oraz jawne wynagrodzenia na każdym poziomie doświadczenia,

✨ Dowolny rodzaj umowy - B2B (widełki: 5800 - 9500 netto + 20 dni płatnego urlopu), umowę o pracę (widełki: 4800 - 8000 brutto) lub zlecenie (+20 dni płatnego urlopu),

Przykładanie dużej wagi do ciągłego rozwoju oraz regularnego, dwustronnego feedbacku - przeprowadzamy cotygodniowe 1:1, na których weryfikowane są Twoje predyspozycje i kierunek, w którym chciałbyś_chciałabyś się rozwijać, masz także możliwość próbowania się w różnych rolach,

Transparentność - każde Twoje zdanie będzie brane pod uwagę.

A dodatkowo:

✨ Startupowy klimat oraz realny wpływ na rozwój firmy,

✨ Pracę pełną wyzwań w partnerskiej atmosferze,

✨ Benefity, m.in.:

  • karta MultiSport,
  • prywatna opieka medyczna Luxmed,
  • regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • firmowa biblioteczka online i offline,

✨ Imprezy integracyjne.

Czekamy na Ciebie :) Porozmawiajmy!

A w międzyczasie możesz nas lepiej poznać obserwując na LinkedInie i Instagramie :)

5 800 - 9 500 PLN

Netto miesięcznie - B2B

4 800 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP