Praca w HR - Hello HR

HR
Semisul Poland Sp. zo. o.

Warszawa
6 000 - 6 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
multitasking
CRM
Priorytetyzacja
Social Media
Angielski
Ms Office
dobra ogranizacja pracy
skuteczna komunikacja
Mile widziane
Excel
Google Ads
Kreatywność
Opis stanowiska

Semisul Poland od 2006 roku na rynku polskim jako międzynarodowa agencja pracy, prowadzi rekrutacje na projekty branży przemysłowej, zapewniając ciekawe oferty pracy na rynku lokalnym i międzynarodowym. (Dowiedz się o nas więcej na: semisul.eu)

W związku z rozwojem firmy, do naszego warszawskiego Zespołu poszukujemy kandydatek / kandydatów na stanowisko:

Rekruter blue collars z językiem angielskim

Dołącz do nas jeśli posiadasz:

  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego - min. B2 – warunek konieczny
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska blue collars – będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość: MS Office oraz social mediów
  • Bardzo dobrą organizacje pracy i nastawienie na osiągnięcie wyznaczonych celów
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne - zdolność nawiązywania i utrzymywania relacji z kandydatami oraz z klientami
  • Kreatywność w zakresie poszukiwania nowych rozwiązań w procesach rekrutacyjnych;

Główny profil zadań:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska blue collars branży przemysłowej, na projekty zlokalizowane na rynku
  • międzynarodowym
  • Przygotowywanie i prowadzenie kampanii rekrutacyjnych
  • Weryfikacja i selekcja aplikacji
  • Przeprowadzanie zdalnych spotkań, analizy i weryfikacji przygotowania kandydatów do stanowisk
  • Bieżąca aktualizacja bazy danych kandydatów
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji i kontaktów z kandydatami i pracownikami
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z procesem rekrutacyjno - zatrudnieniowym
  • Aktywne prowadzenie mediów społecznościowych

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną w biurze zlokalizowanym blisko Metra
  • Zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym
  • Zespołową, efektywną atmosferę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju
6 000 - 6 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP