• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Recruitment Specialist
new
Recruitment
SolDevelo Sp. z o.o.

8 000 - 11 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
HR
rekrutacja
Opis stanowiska

Jesteśmy SolDevelo - gdyński software house, który koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości oprogramowania i nowoczesnych rozwiązań z obszaru technologii informatycznych. Mamy na swoim koncie ponad 260 zrealizowanych projektów w ponad 20 lokalizacjach na całym świecie. Tworzymy nie tylko zgrane zespoły z naszymi klientami, ale też z sukcesem rozwijamy nasz własny produkt - Apps'y dla Atlassian Jira. Jesteśmy dumni z tego co robimy.

Tworzymy zespół 60 specjalistów, na których składają się Programiści, Testerzy, Project Managerowie, UI/UX Designerzy i wzrastamy dalej. W związku z tym rozglądamy się za nową osobą do działu HR, która razem z nami będzie poszukiwać nowych talentów :)

Jakich zadań możesz się spodziewać?

  • Prowadzenia projektów rekrutacyjnych end-to-end
  • Dbania o candidate experience
  • Automatyzacji i szukania nowych narzędzi rekrutacyjnych umożliwiających lepsze dotarcie do kandydatów
  • Współpracy w zakresie działań związanych z EB, wewnętrznym HR

Chcemy Cię na pokładzie, jeśli:

  • Masz ok. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska IT
  • Direct search nie jest Ci obcy i potrafisz stworzyć dobrego boolean string'a
  • Jesteś kreatywny/a i dbasz o kandydatów na każdym etapie rekrutacji - podchodzimy do wszystkich indywidualnie
  • Posiadasz podstawową wiedzę na temat IT
  • Językiem angielskim posługujesz się na poziomie min. B2
  • Potrafisz wychodzić poza schemat i proponować nowe rozwiązania

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe, np. psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Doświadczenie w agencji rekrutacyjnej

Co Cię u nas czeka?

  • Bonusy za każde zatrudnienie!
  • Współpraca w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę (5500-7500 zł brutto) - wybór należy do Ciebie ;)
  • Budżet szkoleniowy 12 000 pln rocznie na podnoszenie kompetencji
  • W pełni płatna, wliczona w czas pracy godzinna przerwa na lunch
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport
  • Dofinansowanie do komunikacji miejskiej
  • Dofinansowanie do wydarzeń kulturalno-sportowych
  • Amazon Kindle + budżet do wykorzystania na e-booki
  • Lekcje z angielskiego lub budżet na prywatne zajęcia
  • Imprezy integracyjne
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
8 000 - 11 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B