• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
IT Research Consultant
new
Research
speedapp sp. z o.o.

Warszawa
3 500 - 4 800 PLNNetto miesięcznie - Dowolna
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
HR
recruiter
ITresearcher
Opis stanowiska

Zapraszamy w podróż do świata IT!

Poszukujemy do naszego zespołu Kandydata / ki na stanowisko:

Od ponad 6 lat budujemy zespoły programistyczne dla globalnych firm technologicznych.

Możemy się pochwalić intensywną współpracą z tzw. Silicon Wadi (izraelska Dolina Krzemowa). Nasi Klienci tworzą najnowocześniejsze rozwiązania z obszaru m. in. Data Science, FinTech, gamingu. Działamy tak jak nasi Klienci szybko i efektywnie. Stawiamy na partnerskie relacje.

Jeśli chcesz poznać rynek IT, zdobyć solidny warsztat sourcingowy, nauczyć się prowadzenia rozmów z Kandydatami to zapraszamy do nas!

 Oferujemy:

  • dużą dawkę wiedzy - szkolenia techniczne oraz metodologia prowadzenia projektów rekrutacyjnych,
  • pracę w przyjaznej organizacji, w której wierzymy w partnerskie relacje z naszymi Pracownikami, Kandydatami i Klientami,
  • udział w unikalnych projektach dla klientów wyprzedzających swoją epokę,
  • jasną ścieżkę kariery i rozwoju,
  • pracę w formie hybrydowej (częściowo z naszego super biura na Brackiej 25, a częściowo zdalnie),
  • ciekawe środowisko pracy – w naszym biurze pracują także konsultanci IT, dzięki którym dowiadujemy się więcej o prowadzonych projektach,
  • dofinansowanie nauki języka angielskiego,
  • bogaty pakiet benefitów.

 Szukamy osób które:

  • uwielbiają się uczyć i są ciekawe świata,
  • chcą pracować w wymiarze minimum 30 godzin tygodniowo, 5 dni w tygodniu,
  • są zafascynowane obszarem nowych technologii, a praca w obszarze rekrutacji IT jest świadomym wyborem,
  • posługują się językiem angielskim na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację z Kandydatami oraz Klientami
  • mają za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe związane z telefoniczną obsługą klienta (mile widziane).
3 500 - 4 800 PLN

Netto miesięcznie - Dowolna