Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Program Stażowy Magenta Start - rekrutacja IT & projekty HR
Recruitment
T-Mobile Polska

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
HM
Angielski
HR
Opis stanowiska

  • Prowadzenie rekrutacji na stanowiska w obszarach: IT&biznes
  • Bliska współpraca z biznesem, hiring managerami
  • Tworzenie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów, direct search
  • Uczestniczenie w projektach dot. candidate experience, employer brandingu oraz onboardingu

ok. 75% czasu w miesiącu - rekrutacja, pozostały czas - inne zadania

Wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych i w bezpośredniej współpracy z hiring managerami (HM)
  • Wiedza i zrozumienie pojęć z obszaru IT&Tech - to dla nas bardzo ważne, żeby rozumieć czym zajmuje się nasz biznes
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Nastawienie na współpracę i otwartość na feedback
  • Znajomość narzędzi, procesów i aktualnych trendów w HR/rekrutacji
  • Umiejętność priorytetyzacji i organizacji swojej pracy - nie ukrywamy, że rekrutacji mamy sporo, nie będziesz się nudzić, ale też nie będziesz zostawać po godzinach
  • Dodatkowo docenimy także doświadczenie w prowadzeniu jakiegoś projektu z obszaru CX, EB, lub onboardingu :)

Oferujemy

  • Dołącz do zespołu People Aquisition & Employer Brand, który zajmuje się procesem rekrutacji, onboardingu i employer brandingu w #MagentaTeam. Jesteśmy zespołem, który lubi spędzać ze sobą czas: jesteśmy głośni, mamy śmieszne żarty, wzajemnie sobie pomagamy i zastępujemy w razie potrzeby. Jesteśmy skarbnicą wiedzy nie tylko o naszej firmie, ale też o wszystkich możliwych promocjach na masaże i sprzęty, jedzeniu, sprzętach domowych, wyjazdach zagranicznych, tatuażach, a także o tym jak najlepiej ustawić klimatyzację. Wyślemy Ci dobrego mema, wspólnie ponarzekamy i razem będziemy świętować sukcesy
  • Pracujemy agile'owo: w 2 tygodniowych sprintach, regularnie planując naszą pracę projektową, a także biorąc rekrutacje z puli (nie mamy przypisanych obszarów do rekrutera/-ki).
  • Stabilnie i z możliwością rozwoju: pierwsza umowa, którą Ci zaproponujemy będzie na 6 miesięcy, natomiast program stażowy może trwać maksymalnie do 12 miesięcy. Szukamy osób, które będą chciały rozwijać się w firmie - pionowo i poziomo. Także jeśli masz pomysł na swój rozwój to koniecznie opowiedz o tym w swoim CV, lub w trakcie rozmowy.
  • Elastyczność to u nas podstawa – dlatego oferujemy Ci elastyczność miejsca i czasu pracy. Mamy nadzieję jednak, że będziesz chciał/-a spotykać się z nami ok. 2-3 razy w tygodniu w naszym warszawskim biurze i dasz radę wdzwonić się o 9:00 na poranne daily z zespołem. Jeśli masz pojedyncze zajęcia na uczelni w tygodniu - na pewno się dogadamy :)
  • Poza tym możesz u nas liczyć na m.in.: komputer, telefon do pracy i użytku prywatnego, mnóstwo jedzenia na openspace
  • , nielimitowany dostęp do biurowej siłowni oraz inne benefity, o których przeczytasz poniżej

Proces rekrutacji na to stanowisko będzie miał kilka etapów:

  • Wyślij CV oraz wypełnij formularz. To te informacje będą dla nas najważniejsze! Doceniamy doświadczenie, ale od pierwszego etapu chcemy poznać Ciebie - Twoje mocne strony i sposób patrzenia na świat :) Obiecujemy przeczytać wszystkie odpowiedzi i zadzwonimy do najlepiej dopasowanych do nas osób (a do reszty obiecujemy napisać informację zwrotną drogą mailową!).
  • Pierwszym etapem będzie spotkanie z Ewą - team leaderką zespołu rekrutacji. To idealny moment aby opowiedzieć o swoim doświadczeniu i zweryfikować wzajemne oczekiwania. W trakcie drugiego spotkania poprosimy Cię o przygotowanie krótkiego case study, będziesz mieć też możliwość poznać część naszego zespołu HR. Spotkania odbędą się stacjonarnie w biurze na Marynarskiej 12.
  • Udało się? Po procesie rekrutacji otrzymasz od nas telefon z zaproszeniem do współpracy. Witaj w T-Mobile!