• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista ds. Personalnych
Payroll
TAURON EKOENERGIA Sp. z o.o.

Jelenia Góra
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Office
SAP
Payroll
Opis stanowiska

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników. Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja procesów kadrowo-płacowych
  • Wsparcie merytoryczne dla komórek organizacyjnych Spółki w zakresie kadr, płac oraz świadczeń pracowniczych
  • Opracowywanie projektów i wdrażanie regulacji wewnętrznych w Spółce w zakresie kadrowo-płacowym wynikających ze zmian organizacyjnych czy przepisów prawa
  • Prowadzenie sprawozdawczości z obszaru kadr i płac, dokonywanie analiz, planowanie i budżetowanie
  • Prowadzenie zadań związanych z rekrutacją, zatrudnieniem, rozwiązywaniem stosunku pracy oraz obsługą świadczeń dla pracowników
  • Współpraca z Centrum Usług Wspólnych w zakresie naliczania wynagrodzeń i innych świadczeń
  • Prowadzenie spraw związanych z podnoszeniem przez pracowników kwalifikacji zawodowych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość i umiejętność interpretacji przepisów prawa pracy
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji
  • Chęć rozwoju i stałego doskonalenia się

Mile widziane:

  • Znajomość systemu SAP

To oferujemy:

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy na danym stanowisku
  • Interesującą pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem
  • Stabilne warunki pracy i pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam