• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista ds. rekrutacji
new
Recruitment
Totalizator Sportowy

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
HR
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych „end to end” w różnych obszarach biznesowych przede wszystkim w Centrali spółki, m.in w obszarze IT,
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów, w tym poprzez sourcing i direct search,
  • bieżąca współpraca z HR Business Partnerami i kadrą menedżerską jednostek, do których prowadzone są rekrutacje,
  • stała współpraca z portalami rekrutacyjnymi,
  • wsparcie zespołu w działaniach EB (m.in. udział w targach pracy, wydarzeniach wewnętrznych dla pracowników, promocja pracodawcy na portalach społecznościowych),
  • inicjowanie i wdrażanie nowych praktyk w zakresie budowania Candidate Experience oraz wizerunku pracodawcy,
  • przygotowywanie raportów i zestawień z prowadzonych działań.

Nasze oczekiwania:

  • 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych end-to-end, w tym rekrutacji na stanowiska specjalistyczne oraz IT,
  • wiedza z zakresu technologii IT umożliwiająca dokonanie oceny kompetencji kandydata oraz zrozumienie projektów i stanowisk IT,
  • znajomość trendów, narzędzi, umiejętności skutecznego researchu i sourcingu,
  • znajomość polskiego rynku IT oraz najskuteczniejszych kanałów rekrutacyjnych,
  • doświadczenie w pracy z kadrą menedżerską różnego szczebla,
  • umiejętność pracy na wielu projektach jednocześnie,
  • doskonała organizacja pracy własnej i orientacja na cel,
  • proaktywna postawa, nastawienie „ to do”
  • gotowość do dzielenia się wiedzą i podejmowania się nowych wyzwań,
  • mile widziane doświadczenie w działaniach związanych z budowaniem wizerunku pracodawcy.

Nasza oferta:

  • umowa o pracę,
  • premie kwartalne,
  • premia roczna,
  • prywatna opieka medyczna,
  • karta multisport,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • kursy i szkolenia,
  • bilety na wydarzenia sportowe,
  • wolontariat,
  • cykliczne eventy firmowe.