• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Młodszy Spec. ds. kadr i administracji
Office
Trade Marketing Service

Gdańsk
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenie
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Administracja
Office
Kadry
Opis stanowiska

Trade Marketing Service świadczy usługi pośrednictwa pracy i wsparcia sprzedaży na terenie całego kraju. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej oraz promocji.

Trade Marketing Service specjalizuje się w merchandisingu oraz akcjach promocyjnych produktów FMCG w kanale nowoczesnym, a nasze wszelkie działania są nastawione na obniżenie kosztów klientów oraz odczuwalnym wzroście wolumenu i koszyka sprzedaży.

W zawiązku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do naszego zespołu Specjalisty ds. kadrowych i administracji.

Obowiązki:

  • weryfikacja rozliczeń pracowników w agencji pracy tymczasowej
  • sprawdzanie poprawności umów
  • weryfikacja ewidencji czasu pracy pracowników
  • przygotowywanie i publikacja ofert pracy
  • kontakt z pracownikami oraz kandydatami
  • nawiązywanie kontaktów biznesowych, kontakty z obecnymi klientami
  • obsługa korespondencji
  • przygotowywanie raportów

Wymagania:

  • mile widziani studenci lub absolwenci kierunków: zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja lub pokrewne
  • roczne doświadczenie w administracji kadrowej lub pokrewne
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • komunikatywność i zaangażowanie
  • znajomość programu Excel
  • mile widziane doświadczenia handlowe
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • pracę w nowoczesnym biurze w Gdańsku Letnicy / możliwość pracy zdalnej
  • bardzo dobrą atmosferę i kulturę pracy