• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista ds. rekrutacji
Recruitment
Trade Marketing Service

Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenie
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Recruitment
Opis stanowiska

Trade Marketing Service świadczy usługi pośrednictwa pracy i wsparcia sprzedaży na terenie całego kraju. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej oraz promocji.

Do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko Specjalisty ds. rekrutacji:

Obowiązki:

  • publikacja ogłoszeń o pracy tymczasowej
  • kontakt z kandydatami, pracownikami (głównie cudzoziemcy)
  • organizacja zakwaterowania
  • sporządzanie umów, grafików pracy
  • przygotowywanie rozliczeń czasu pracy
  • kontakt z klientem

Oczekujemy:

  • kilkuletnie doświadczenie w rekrutacji pracowników zza wschodniej granicy
  • znajomość min. jednego języka z wymienionych: rosyjski, ukraiński, białoruski
  • motywacja do działania oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • dobrej organizacji pracy własnej oraz podległego personelu,
  • umiejętności zarządzania zespołem,
  • dobrej znajomości MS Office,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (system premiowy),
  • system szkoleń,
  • elastyczny grafik,
  • możliwość pracy zdalnej, hybrydowej,
  • możliwość nauki i rozwoju zawodowego.