• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Asystetka ds. kontaktu z J.Niem
Office
Veritas Group

Wrocław
4 500 - 5 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Opis stanowiska

Grupa VERITAS w związku z dynamicznym rozwojem swoich struktur poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Asystenta/Asystentki ds. Kontaktu z klientem niemieckojęzycznym

Miejsce pracy - Wrocław

Praca stacjonarna

Kilka słów o Veritas Group:

  • Działamy w branży opiekuńczej na rynku niemieckim, angielskim i polskim;
  • Zapewniamy naszym opiekunom osób starszych i klientom stałą opiekę;
  • Budujemy (oprócz bazy klientów i naszych wspaniałych opiekunów) zespoły wspaniałych ludzi, których łączy zamiłowanie do branży rekrutacyjnej, modelów kompetencji sprzedażowych oraz chęć ciągłego rozwoju!

Obowiązki:

  • Wsparcie zespołu w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (weryfikacja predyspozycji kandydatów do pracy oraz sprawdzanie stopnia znajomości języka niemieckiego, selekcja aplikacji);
  • Wsparcie zespołu w zarządzaniu ofertami pracy i koordynowaniu wyjazdów i przyjazdów pracowników;
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z niemieckojęzycznymi partnerami;
  • Zadania administracyjno-biurowe;
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Dobra znajomość języka niemieckiego, min. B1 (im płynniejszy, tym lepiej);
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office);
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Doskonała organizacja pracy;
  • Orientacja na rozwój i samodoskonalenie;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Poczucie humoru!!

Mile widziane:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Pracę na stanowisku umożliwiającym rozwój kompetencji zawodowych;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Przyjazną atmosferę;
  • Karte Multisport oraz pakiety medyczne
4 500 - 5 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP