• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
IT Rekruter
Recruitment
Vertex Solutions

IT Rekruter

Wrocław
4 000 - 6 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
rekrutacja
IT
sourcing
Opis stanowiska

Vertex Solutions to odnosząca sukcesy firma konsultingowa zajmująca się rekrutacją IT z biurami w Londynie, Polsce i Indiach.

Stale rośniemy i odnosimy znaczące sukcesy, a pandemia nie była dla nas przeszkodą. Wzmocnieni i zdeterminowani nauczyliśmy się jak lepiej prowadzić rekrutację i jak lepiej odpowiadać na potrzeby biznesu.

Skupiamy się na Specjalistach z branży IT, którzy mają okazję brać udział w projektach nie tylko dla globalnych marek ale też mniejszych firm produktowych, firm typu software house i start-upów.

Jako Rekruter będziesz:

  • Sourcował za specjalistami IT - klasyk :)
  • Będziesz miał pełną swobodę w poszukiwaniu kandydatów – jaką metodą chcesz – lubimy niestandardowe podejście, nie skupiamy się tylko na jednym źródle
  • Będziesz rozmawiał z kandydatami, budował relacje, negocjował i budował swoją własną markę Rekrutera
  • Twoja praca nie będzie nudna – będziesz odpowiedzialny za cały proces rekrutacyjny (od pozyskania do zatrudnienia) i z czasem będziesz też w kontakcie z klientem,

Kogo szukamy?

Hmm to dobre pytanie, na pewno kogoś z dobrą znajomością języka angielskiego (min B2) :)

Szukamy osoby, która chce się realizować, jest zdeterminowana żeby osiągnąć więcej, lubi bonusy i jara ją rekrutacja :) Jesteśmy zespołem, który jest głodny sukcesów, stale patrzymy co możemy zrobić lepiej, inaczej aby osiągnąć swój cel.

Więc jeśli masz doświadczenie i potrzebujesz zmian – dawaj znać, porozmawiajmy, ustalmy jakie mamy oczekiwania i co możemy dla siebie zrobić.

Jeśli nie masz doświadczenia, a wiesz, że rekrutacja jest dla Ciebie – też daj znać, zależy nam na Tobie, resztę możemy Cię nauczyć.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • Możliwość rozwoju swojej kariery z nami
  • Imprezy firmowe
4 000 - 6 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP