• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista/ka ds. Kadr i Płac
Payroll
Vistra

Vistra
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
naliczanie płac
Angielski
Prawo pracy
Enova
Opis stanowiska

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 80 biurach na całym świecie pracuje ponad 5000 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży.

Zakres obowiązków:

JEŻELI POSIADASZ WIEDZĘ W OBSZARZE KADROWO PŁACOWYM, TO ZAPRASZAMY CIĘ DO KILKUOSOBOWEGO ZESPOŁU, GDZIE NA STANOWIKU SPECJALISTY WE WSPÓLPRACY Z KIEROWNIKIEM BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA (SAMODZIELNĄ):

  • Kompleksową obsługę klienta z obszaru kadrowo-płacowego
  • Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku prawa pracy, zakładanie i prowadzenia akt osobowych dla pracowników przypisanej grupy klientów we współpracy z Asystentem
  • Rozliczanie czasu pracy i nieobecności pracowników oraz ustalanie wymiaru urlopów
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach pracowników
  • Naliczanie wynagrodzeń dla umów o pracę i umów cywilnoprawnych
  • Przygotowywanie raportów kadrowo-płacowych dla klientów
  • Przygotowywanie dokumentów do ZUS, deklaracji podatkowych, PFRON, PPK oraz sprawozdań do GUS
  • Przygotowywanie raportów zbiorczych / zarządczych na potrzeby księgowości i zarządu
  • Wpółpracę przy audytach i kontrolach z PIP/ZUS

Profil Kandydata:

  • 2-4-letnie doświadczenie zawodowe w naliczaniu płac i prowadzeniu kadr pracowników
  • Ukończone studia wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy z kilkoma projektami jednocześnie
  • Bardzo dobra znajomość Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i terminowość

Mile widziane:

  • Znajomość programu kadrowo-płacowego Enova
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

Co zyskasz dzięki dołączeniu do Vistry:

  • Zdrowie pracowników jest dla nas ważne – otrzymasz możliwość dofinansowania do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Dbamy o zdrowy tryb życia i aktywność sportową – otrzymasz możliwość dofinansowania do karty Multisport.
  • Jeżeli tak jak my cenisz sobie work-life balance, to zapewne ucieszy Cię, że umożliwiamy elastyczne godziny pracy i tryb pracy hybrydowej.
  • Ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo? Otrzymasz możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na życie.
  • Ponieważ chcemy wspierać Twój rozwój, umożliwimy Ci dołączenie na bezpłatne lekcje z języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Gwarantujemy stabilność zatrudnienia: umowa o pracę z firmą działającą globalnie, o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Ponieważ najważniejszy jest dla nas Twój rozwój zawodowy, zapewnimy szkolenia wewnętrzne, a także dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych lub studiów podyplomowych, a także jasną ścieżka kariery Vistra.
  • Mając na uwadzę Twoją wygodę oraz oszczędność czasu, nasze nowoczesne biuro jest zlokalizowane w centrum miasta.
  • Jesteśmy świadomi ekologicznie: adoptujemy pszczoły, zachęcamy pracowników do przyjeżdzania rowerem (mamy rowerowy parking!), a nasz budynek jest eco-friendly.