• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista ds. rekrutacji
new
Recruitment
Webcon Sp. z o.o.

Kraków
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
SpecjalistaDsRekrutacji
RekruterZpasją
PracaKrakow
Opis stanowiska

 Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów głównie z obszaru IT z wykorzystaniem różnorodnych metod pozyskiwania (m.in. direct search, social media, współpraca z agencjami rekrutacyjnymi)
  • Zarządzanie procesem rekrutacji (weryfikacja profili stanowiskowych, redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń, wstępna weryfikacja kompetencji i selekcja kandydatów, organizacja rozmów rekrutacyjnych, dbanie o wysokiej jakości candidate experience)
  • Budowanie partnerskich i profesjonalnych relacji z kandydatami
  • Bieżąca współpraca z kadrą menedżerską
  • Budowanie i promowanie pozytywnego wizerunku marki na rynku

Profil pracownika:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych również w branży IT
  • Samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy
  • Znajomość terminologii branżowej
  • Umiejętność wykorzystywania współczesnych technik i narzędzi do wyszukiwania i docierania do kandydatów
  • Proaktywna postawa oraz umiejętność poszukiwania alternatywnych metod rekrutacji
  • Zaangażowanie oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej B2

Oferujemy:

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego wraz z dynamicznie rosnącą firmą
  • Pracę w zespole, gdzie każdy może mieć dobry pomysł, a każdy sukces jest zauważany i cieszy się uznaniem innych
  • Swobodną atmosferę i brak dress code
  • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy w biurze lub w modelu hybrydowym
  • Wyjazdy oraz imprezy integracyjne
  • Pakiet Multisport, prywatną opiekę medyczną
  • Świeże owoce w kuchniach

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WEBCON Sp. z o.o. dla potrzeb obecnej oraz przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”