Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Specjalista / Specjalistka ds. rekrutacji i EB
Recruitment
Wirtualna Polska Media

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
direct search
Opis stanowiska

Cześć!

Wirtualna Polska jest partnerem pierwszego wyboru, który dostarcza angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspiruje w codziennych decyzjach.

Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie. Codziennie pomagamy naszym użytkownikom w sprawach ważnych i nietypowych.

Dołącz do Wirtualnej Polski na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. rekrutacji i EB! 🚀

Czym będziesz się zajmować?

  • Poszukiwaniem i selekcją odpowiednich kandydatów na platformach rekrutacyjnych i innych branżowych narzędziach
  • Budowaniem pozytywnych relacji z kandydatami i zapewnieniem najwyższego poziomu jakości procesów rekrutacyjnych
  • Stałą współpraca z menadżerami i People&Culture Business Partnerkami
  • Przygotowywaniem raportów, zestawień i prezentacji dotyczących prowadzonych procesów
  • Współprowadzeniem onboardingu dla nowych pracowników
  • Projektami Employer Brandingowymi

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Doświadczenie w rekrutowaniu w branży IT
  • Znajomość metod i narzędzi pozyskiwania kandydatów (m.in. direct search) oraz wyszukiwanie nowych źródeł
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Inicjatywa, zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • Otwartość na nowe wyzwania i chęć rozwoju
  • Poczucie humoru, odwaga w działaniu i duuuużo pozytywnej energii 😉

Zapewniamy:

  • Pracę w jednej z największych firm mediowych w Polsce
  • Możliwość rozwoju w ramach Grupy Kapitałowej
  • Dużą samodzielność działania
  • Zgrany, wspierający się team, który góry przenosi 😊

Oferujemy:

  • Swobodną atmosfere
  • Brak dress codu
  • Szkolenia i konferencje
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • System kafeteryjny -sama / sam decydujesz z których benefitów chcesz skorzystać
  • Integracje i celebracje
  • Akcje CSR
  • Platformę szkoleniowo rozwojową