• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista/-tka ds. rekrutacji
new
Recruitment
Würth Polska Sp. z o.o.

Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
sprzedaż
employerbranding
rekrutacja
Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne w dziale sprzedaży w tym:
  • Przygotowywanie oraz publikowanie ogłoszeń w dopasowanych kanałach
  • Selekcja aplikacji oraz umawianie spotkań
  • Prowadzenie spotkań z kandydatami w terenie
  • Budowanie i zarządzanie bazą kandydatów w systemie eRecruiter
  • Współpraca z menedżerami w zakresie realizacji potrzeb rekrutacyjnych oraz wsparcia w zakresie zatrudnienia
  • Udział w onboardingu
  • Uczestnictwo w projektach z zakresu employer brandingu
  • Raportowanie statusu bieżących rekrutacji

Twój profil:

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji do działu sprzedaży
  • Prawo jazdy kategorii B, gotowość do odbywania podróży służbowych 2-3 dni w tygodniu
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Gwarantujemy Ci:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Możliwość ustalenia godziny rozpoczęcia pracy pomiędzy 7.30 – 8.30, w piątki pracujemy 6 godzin