Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Asystent/ka Zarządu
Office
WZ Partners

WZ Partners
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
Microsoft Office
Opis stanowiska

Grupa WZ Partners to firma rodzinna, której obecność na polskim rynku sięga 1992 roku. Początki naszej działalności związane były z usługami księgowymi, wokół których, na przestrzeni już niemal 30 lat powstała marka wspierająca Klientów i oferująca najwyższy poziom usług w obszarach rachunkowym, kadrowym, płacowym, podatkowym oraz IT.

Do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENT/KA ZARZĄDU

Poznań, ul. Towarowa

OCZEKIWANE WSPARCIE ZARZĄDU:

  • Przygotowywanie, weryfikacja i redakcja dokumentów oraz formularzy urzędowych
  • Sporządzanie raportów, zestawień, prezentacji ofertowych
  • Przygotowywanie e-formularzy do Krajowego Rejestru Sądowego
  • Wystawianie dokumentów księgowych, wprowadzanie płatności do systemu bankowego
  • Prowadzenie sekretariatu, dbanie o jego sprawne i efektywne funkcjonowanie
  • Kompleksowa obsługa administracyjna biura oraz ścisła współpraca ze wsparciem technicznym
  • Zaopatrywanie biura w niezbędne materiały m.in. artykuły biurowe, spożywcze, wyposażenie
  • Obsługa i organizacja spotkań
  • Onboarding pracowników, wystawianie skierowań na badania i szkolenia BHP
  • Zarządzanie obiegiem korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Bieżąca komunikacja z Klientami, kontrahentami oraz z organami administracji publicznej

JEŻELI:

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • Posiadasz wykształcenie wyższe i minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Posiadasz doświadczenie w przygotowywaniu pism urzędowych, umów, raportów, zestawień
  • Sprawnie poruszasz się w środowisku MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Cechuje Cię komunikatywność, kreatywne myślenie, bardzo dobra organizacja własnej pracy, sumienność i dokładność
  • Masz pozytywne nastawienie i lubisz pracować w zespole

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie pakietu sportowego
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Nowoczesne, wygodne biuro w centrum Poznania
  • Komfortowe warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań i projektów
  • Współpracę z renomowanymi Klientami z Polski oraz międzynarodowymi grupami kapitałowymi

ZAPRASZAMY

Prosimy o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych zawartych w przekazanym CV, w celu rekrutacji prowadzonej przez Wysoccy Zaborowscy Partners Sp.K. w ramach rekrutacji na stanowisko: Asystent/ka Zarządu.”