return to list

🤓 Senior IT Recruiter

Undisclosed salary

🌍 7N | Puławska 182, Warszawa

🖥 http://www.7n.com

#rekrutacja, #IT

7N. “Working at a people company”
W 7N tworzymy grono osób, które znamy i z których jesteśmy dumni. Dla nas ludzie są naszym najcenniejszym dobrem, a nasz sukces w 7N zależy od sukcesu naszych ludzi. Budujemy wzajemne relacje, pielęgnujemy je, by być blisko, wspierać się i wymieniać doświadczeniami. Stawiamy na wieloletnie relacje i budowanie wspólnej marki, z którą się utożsamiamy.

O naszym zespole.

21 – tyle osób obecnie pracuje w dziale rekrutacji w 7N. 6,6 – tyle lat doświadczenia ma średnio nasz IT Rekruter. Przez 17 lat działania 7N w Polsce, rotacja w dziale rekrutacji jest prawie zerowa.
7N zapewnia nam dostęp do najlepszych narzędzi rekrutacyjnych. Mamy wsparcie doświadczonych specjalistów w obszarze rekrutacji IT. Uczestniczymy w licznych szkoleniach technicznych. Stawiamy na dobrobyt psychiczny i rozwój osobisty.
Pracujemy w duchu Agile – retro, hackatony i warsztaty, celebracje i integracje.  Dzięki takim inicjatywom nasz zespół jest dobrze przygotowany do rozmów z ekspertami IT, a swoją pracę możemy wykonywać z dużym entuzjazmem.
Jesteśmy zgranym gronem indywidualności, którzy cenią sobie autonomię w działaniu, oraz szanują duch zespołowości i grę do jednej bramki. Wspieramy się i cenimy.

Szukamy osoby, która:


Oferujemy: