return to list

🤓 Recruitment Specialist

6 000 - 8 000 PLN brutto

🌍 7N Sp. z o.o. | Al. Grunwaldzka 472, Gdańsk

🖥 http://www.7n.com

#7N, #Rekruter, #ITRecruitment

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami o zasięgu globalnym. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultanów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

Informacje ogólne:

Zespół rekrutacji 7N od samego początku aktywnie współtworzy sukces firmy. Ma bowiem decydujący wpływ na to, kto dołącza do grona konsultantów 7N, a tym samym jak postrzegają nas nasi klienci i otoczenie biznesowe. Znakomita marka, jaką w ciągu 30 lat istnienia wyrobili sobie konsultanci 7N, jest w dużej części pochodną wysokich standardów naszego zespołu rekrutacyjnego i jego pracy.
W związku z planami dalszego rozwoju firmy, powiększamy wspomniany zespół, poszukując osoby na stanowisko:

                                                                                 Recruitment Specialist