return to list

🤓 Talent Sourcer – Researcher

4 000 - 5 000 PLN brutto

🌍 7N Sp. z o.o. | ul. Puławska 182, Warszawa

🖥 https://www.7n.com/

#sourcing, #recruiting, #interviewing

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami, działającą zgodnie ze skandynawskimi wartościami. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność. 
 
Zespół rekrutacji 7N od samego początku aktywnie współtworzy sukces firmy. Ma bowiem decydujący wpływ na to, kto dołącza do grona konsultantów 7N, a tym samym jak postrzegają nas nasi klienci i otoczenie biznesowe. Znakomita marka, jaką w ciągu 30 lat istnienia wyrobili sobie konsultanci 7N, jest w dużej części pochodną wysokich standardów naszego zespołu rekrutacyjnego i jego pracy. 
W związku z planami dalszego rozwoju firmy, powiększamy wspomniany zespół, poszukując osoby na stanowisko Talent Sourcer - Researcher.  
 
Zadania: 

 
Oczekiwania:

 
Oferujemy: