return to list

🤓 Specjalista do spraw rekrutacji

Undisclosed salary

🌍 AB MN Holandia | Bernardyńska, Rzeszów

🖥 http://www.abmnholandia.pl

#rekruterrzeszowho

AB MN Holandia poszukuje pracownika na stanowisko rekruter do naszego biura w Rzeszowie. 

Opis funkcji:

AB MN Holandia jest polskim oddziałem holenderskiej agencji pracy tymczasowej AB Midden Nederland.

AB Midden Nederland jest partnerem w dobieraniu kadry dla firm z branży agrarnej, budowlanej, spożywczej, zieleni (miejskiej), infrastruktury, logistyki, techniki i transportu. Dzięki naszym długotrwałym relacjom z klientami znamy ich potrzeby związane z zatrudnieniem pracowników. Nasze korzenie przekładają się na prostotę oraz przyjazną, niewymuszoną atmosferę w kontaktach zarówno z pracownikami, jak i z klientami. Za pośrednictwem AB Midden Nederland ponad 1200 pracowników jest oddelegowywanych każdego dnia przez biura w Bunschoten, Houten, Sliedrecht, Zaltbommel i Barendrecht.

Jako rekruter w AB MN Holandia jesteś łącznikiem holenderskiego rynku pracy dla pracowników zagranicznych. Podchodzisz do kandydatów w sposób profesjonalny oraz kreatywnie i skutecznie dokonujesz selekcji. W oparciu o profil kandydata i rozmowę z nim doprowadzasz do doskonałego połączenia kandydata ze zleceniodawcą. Ściśle współpracujesz z planistami, rekruterami i koordynatorami z naszych oddziałów na terenie Holandii.

Piszesz i umieszczasz ogłoszenia o prace na naszej stronie, polskich stronach z ofertami pracy i portalach społecznościowych. Następnie oceniasz otrzymane aplikacje zgłoszenia i segregujesz je według ustalonych zasad. Jako rekruter pozostajesz w codziennym kontakcie z naszymi placówkami w Holandii.

Oferujemy:


Obowiązki:


Wymagania:


będzie dodatkowym atutem:


Forma kontaktu:

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez AB MN Holandia Sp z o.o. w celu i zakresie niezbędnym dla procesu rekrutacji.”