return to list

🤓 Recruitment Consultant / Researcher

3 500 - 7 000 PLN brutto

🌍 AC Mentoring | Postępu 14B, Warszawa

🖥 http://www.acmentoring.eu

#consultant, #researcher, #recruiter

Dzień dobry!
Jesteśmy AC Mentoring Poland i zajmujemy się rekrutacjami Executive.
Mamy tę ogromną przyjemność, że pracujemy z najlepszymi firmami z sektora technicznego, FMCG, retail, automotive czy logistyki.

Nasi konsultanci mają wszechstronną wiedzę biznesową, dlatego nie będziesz u nas nieustannie rekrutował tylko w jednej dziedzinie.

Szukamy osoby, która lubi i umie robić research, a jednocześnie bez problemu poprowadzi samodzielnie projekt rekrutacyjny.

Jeżeli jednak czujesz, że chciałbyś się rozwijać w kierunku rekrutacji, a nie masz jeszcze doświadczeń end-to-end - nie ma problemu! Możemy zagwarantować Ci rozwój w kierunku samodzielnego rekrutera albo rekrutera i business developera.

U kandydatów na to stanowisko będziemy poszukiwali:
- Znajomości języka angielskiego na poziomie B2 (jeden z naszych senior konsultantów nie mówi po polsku);
- Umiejętności w zakresie angażowania kandydatów pasywnych (direct i telefon będą Twoimi podstawowymi narzędziami pracy);
- Dobrych pomysłów i śmiałości w opowiadaniu o nich! (bo senior konsultanci potrzebują Twojej wiedzy w swojej pracy i bardzo doceniają codzienną pracę researchu!);

W odpowiedzi możemy zaoferować:
- dowolną formę współpracy (UoP, B2B, zlecenie);
- zaangażowanie w różnorodne projekty z wielu branż, przede wszystkim rekrutacje wyższej kadry managerskiej;
- pracę w nieformalnej atmosferze pełnej wsparcia i realną możliwość rozwoju zawodowego w kierunku rekrutera 180 lub business developera;

Jeżeli chciałbyś dołączyć do firmy, która w tym roku swoim Klientom przesłała w ramach prezentów świątecznych certyfikaty adopcji zwierząt WWF - to byliśmy my! :)