return to list

🤓 Specjalista ds. Kadr i Szkoleń

Undisclosed salary

🌍 Actio HR | Włynkówko, Włynkówko

🖥 https://actio-hr.pl/

#słupsk, #kadry, #płace

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla naszego Klienta, będącego rzetelną i renomowaną firmą produkcyjną o bogatych tradycjach, poszukuje współpracownika/współpracowniczki na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Szkoleń
(Słupsk)

Zakres zadań na stanowisku:


Do pracy na wskazanym stanowisku predysponowane będą osoby, które posiadają:


Osobie, którą zatrudnimy zapewnimy:


Osoby zainteresowane naszą propozycją zapraszamy do przesłania CV.

W treści CV prosimy koniecznie o dopisanie:

1.  obowiązkowo

Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym SKS/05/21 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.

2. dobrowolnie
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554