return to list

🤓 Specjalista ds. Rekrutacji

Undisclosed salary

🌍 Agencja Pracy Koncepcja | Podwale 62/2, Wrocław

🖥 http://www.koncepcja.eu

#rekruter, #hr, #kadry

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. rekrutacji

Koordynator zespołu Rekruterów
(rynek niemiecki i polski)

Miejsce pracy: Wrocław, centrum

OFERUJEMY:

WYMAGANIA:

OBOWIĄZKI:

W CV prosimy umieścić klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:

Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: rezygnacja@koncepcja.eu

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,

Tel. 791080654