return to list

🤓 Specjalista w poszukiwaniu kandydatów

Undisclosed salary

🌍 Alexander Mann Solutions | Centrum, Wrocław

🖥 http://alexandermannsolutions.com/

#sourcer

Talent Sourcer - Specjalista w poszukiwaniu kandydatów :)

Przywróćmy radość z pracy. Pomaganie firmom w znalezieniu nowych specjalistów. Pomaganie komuś w rozwoju kariery. AMS da Ci wiele wspaniałych powodów, abyś nie mógł się doczekać nowego dnia w pracy!

Jesteśmy firmą specjalizującą  się w rekrutacji. Nasi klienci, których marki znane są na całym świecie, powierzają nam coś bardzo ważnego – znalezienie ludzi, którzy tworzą te niesamowite organizacje. 

Kiedy słyszysz "wyzwanie", myślisz "wchodze w to!" ?  To jest właśnie to, czego szukamy w AMS. Przynieś do nas swoją kreatywność i pasję szukania nowych dróg - prześlij nam swoją aplikację!

Obecnie poszukujemy osoby, która wspólnie z nami będzie:


Jeśli lubisz znajdować nowe sposoby na robienie rzeczy prościej i lepiej – przyjdź do nas! Ta pozycja jest idealna dla Ciebie, jeśli:Ta pozycja w naszej strukturze podlega Kierownikowi Zespołu ds. Pozyskiwania Kandydatów (Team Leader – Sourcing)

Jeśli nie jesteś pewien czy ta praca jest dla Ciebie, po prostu prześlij nam swoje CV a my je sprawdzimy i odezwiemy się do Ciebie, jeśli tylko to lub inne stanowisko w AMS naszym zdaniem będzie dla Ciebie adekwatne. 

Jakie masz pomysły? Przynieś swoją ciekawość i pytania. Wspólnie odkryjemy rozwiązania dla naszych klientów i sprawimy, że marzenia o karierze staną się rzeczywistością dla ich kandydatów. Przynieś swoje prawdziwe ja i swoje pomysły do AMS. Zawsze jest dla Ciebie miejsce, my słuchamy. Staramy się wprowadzać nowe sposoby rekrutacji dla najbardziej wymagających marek na świecie. Trudne? Tak. Ale jest to wyzwanie, które nas łączy, gdzie wsparcie, współpraca i integracja dają ci poczucie bycia częścią zespołu. Przynieś swoje cele i ambicje. My damy Ci zaufanie, niezależność i elastyczność, abyś mógł kształtować swoją karierę tak jak chcesz. 

Czekamy na Twoją aplikację :)

Zespół rekrutacyjny AMS