return to list

🤓 Head of People & Culture

15 000 - 18 000 PLN netto

🌍 All Good S.A. | Słomińskiego 15/61, Warszawa

🖥 https://coffeedesk.biz/praca/

#coffee, #People, #HR

Coffeedesk to lider branży kawowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasz kawowy omnichannel obejmuje sklep internetowy - dwie platformy online skierowane do klientów indywidualnych i biznesowych, a także rozwijającą się, butikową sieć kawiarni. Financial Times umieścił nas na liście najszybciej rozwijających się firm w Europie (FT 1000).

Dostarczamy ludziom najlepszą kawę w sposób, który przekracza ich oczekiwania. Wierzymy w Supreme Service - obsługę klienta na najwyższym poziomie. Dzięki otwartości i szczerości staliśmy się wyłącznym dystrybutorem najbardziej rozpoznawalnych kawowych  marek na świecie, takich jak Bialetti, Hario, Aeropress, Baratza czy Loveramics. Stawiamy na dynamiczny rozwój, ale angażujemy się też mocno działalność społeczną - równolegle do działań biznesowych tworzymy fundację wspierającą producentów kawy. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości ziaren do jak najszerszego grona osób i czynienie kawowego świata lepszym miejscem. Wszystkie nasze działania chcemy prowadzić troszcząc się o zrównoważony rozwój i społeczność zrzeszoną wokół kawy.

W Coffeedesk ludzi stawiamy na pierwszym miejscu. Każdy klient, partner i współpracownik jest dla nas wyjątkowy i robimy wszystko, żeby tak się właśnie czuł. Nasz zespół tworzy 170 kawowych zapaleńców w trzech biurach – w Kołobrzegu, Szczecinie i Warszawie. Chcemy tworzyć wyjątkowe miejsce pracy, w którym każda z tych osób będzie czuła się dobrze, a jej umiejętności będą docenione i jak najlepiej wykorzystane.

                                                                      Head of People & Culture
                                                    Miejsce pracy: Warszawa / Szczecin/ Kołobrzeg

Szukamy osoby, która pomoże nam stworzyć strategię personalną Coffeedesk oraz rozwijać zespół w sposób dostosowany do szybkiego tempa rozwoju naszego biznesu. Head of People & Culture to naszym zdaniem jedna z najważniejszych funkcji w organizacji, na jej barkach spoczywa dbanie o kulturę oraz o największy zasób - ludzi. Chcemy, by osoba, której powierzymy to stanowisko umiała wyszukiwać w  ludziach to, co najlepsze i wskazywać im ścieżki rozwoju. 

Jeśli eCommerce to środowisko, w którym czujesz się swobodnie, w pakiecie do swoich kompetencji dołączasz odwagę, gotowość do podejmowania wyzwań i spokój w chwilach kryzysu, a na Twojej szafce nocnej leży "Powerful" Patty McCord, to jest duża szansa, że jesteś idealnym kandydatem. 

Będziesz odpowiedzialna/ odpowiedzialny za:

Chcemy z Tobą pracować, jeśli:

Za Twoje zaangażowanie oferujemy: